Никита Афиногенов бугун 2 учрашувда иш олиб боради
Киритилди: 10:36, 13.01.2025. Ўқилди: 824 марта. Фикрлар
Аскер Нажафалиев бошчилигидаги вакилларимиз Осиё кубоги саралаш босқич доирасидаги баҳс учун тайинлов олди.
Киритилди: 16:51, 24.07.2024. Ўқилди: 1683 марта. Фикрлар
Осиё кубоги ярим финал ўйинларига тайинланган ҳакамлар рўйхати эълон қилинди.
Киритилди: 16:27, 06.02.2024. Ўқилди: 6085 марта. Фикрлар
Ильгиз Танташев жорий Осиё кубогининг 3та учрашувида ишлаган биринчи ҳакамга айланди.
Киритилди: 11:37, 31.01.2024. Ўқилди: 3927 марта. Фикрлар
Осиё кубоги нимчорак финал босқичидан ўрин олган Ўзбекистон терма жамоасининг Таиландга қарши ўйинини Назмий Насаруддин бошқаради.
Киритилди: 09:34, 29.01.2024. Ўқилди: 2069 марта. Фикрлар
Қатар яшил майдонларида давом этаётган Осиё Кубогининг 1/8 финалидан ўрин олган Ўзбекистон – Таиланд ўйинини малайзиялик Муҳаммад Назми бин Насаруддин бош ҳакам сифатида бошқаради.
Киритилди: 12:27, 28.01.2024. Ўқилди: 5180 марта. Фикрлар
Мазкур баҳс 30 январь куни соат 21:00 да (Тошкент вақти билан) Ал Райян шаҳридаги “Education City” стадионида ўтказилади.
Киритилди: 11:33, 28.01.2024. Ўқилди: 2498 марта. Фикрлар
Кеча, 25 январь куни Қатар яшил майдонларида ўтказилаётган Осиё кубогининг гуруҳ босқич баҳсларига якун ясалди.
Киритилди: 16:45, 26.01.2024. Ўқилди: 2734 марта. Фикрлар
Қатар яшил майдонларида давом этаётган Осиё Кубогининг 3-туридан ўрин олган муҳим Австралия - Ўзбекистон ўйинини япониялик Араки Юсуке бош ҳакам сифатида бошқаради.
Киритилди: 12:46, 21.01.2024. Ўқилди: 5405 марта. Фикрлар
сони: 17 та.
Андрей Цапенко (ёрдамчи ҳакам) ва Тимур Гайнуллин (ёрдамчи ҳакам), шунингдек, Илгиз Танташев (ёрдамчи ҳакам) сифатида ўйинни бошқариб боришади.
Киритилди: 10:34, 18.01.2024. Ўқилди: 1628 марта. Фикрлар
Илгиз Танташев ва Андрей Цапенко Қатар майдонларида ўтказилаётган Осиё кубоги мусобақасининг "А" гуруҳи 2-тури доирасидаги Ливан – Хитой ўйинида тегишлича захира ҳаками ва захира ёрдамчи ҳаками сифатида учрашув расмийлари қаторидан ўрин олишди.
Киритилди: 19:04, 16.01.2024. Ўқилди: 1345 марта. Фикрлар
Эртага, 12 январь куни Қатар яшил майдонларида старт оладиган Осиё кубогининг илк турида ишлайдиган расмийлар эълон қилинди.
Киритилди: 15:43, 11.01.2024. Ўқилди: 3604 марта. Фикрлар
Осиё кубогининг очилиш учрашувини австралиялик Алиризо Фағоний бошқариб боради.
Киритилди: 16:14, 10.01.2024. Ўқилди: 4048 марта. Фикрлар
Ўзбекистоннинг 2023 йилдаги энг яхши ҳаками Аҳрол Рисқуллаев жароҳат туфайли Осиё кубогида иштирок этмайдиган бўлди.
Киритилди: 08:10, 08.01.2024. Ўқилди: 2699 марта. Фикрлар
Осиё футбол конфедерациясининг расмий сайтида Япония ва Қатар терма жамоалари ўртасидаги Осиё Кубоги финалини бошқариб борадиган ҳамюртимиз Равшан Эрматов ҳақида мақола эълон қилинди.
Киритилди: 15:25, 31.01.2019. Ўқилди: 8447 марта. Фикрлар
Осиё кубогининг финал ўйинига ўзбекистонлик ҳакамлар гуруҳи тайинланди.
Киритилди: 13:54, 30.01.2019. Ўқилди: 11630 марта. Фикрлар
Осиё Кубогида бизнинг миллий терма жамоадан ташқари ҳакамларимиз ҳам фаолият олиб боришмоқда.
Киритилди: 12:06, 16.01.2019. Ўқилди: 2540 марта. Фикрлар
17 январь куни Осиё Кубоги гуруҳ босқичидан ўрин олган сўнгги учрашувни Ўзбекистон миллий терма жамоаси Японияга қарши ўтказади.
Киритилди: 14:43, 15.01.2019. Ўқилди: 3164 марта. Фикрлар
Бугун Осиё Кубоги доирасидаги баҳсда Ҳиндистон жамоаси Баҳрайнга қарши майдонга тушади.
Киритилди: 10:51, 14.01.2019. Ўқилди: 3319 марта. Фикрлар
13 январь, якшанба куни Осиё Кубоги 2-туридан ўрин олган КХДР—Қатар ўйини ўтказилади.