Қозоғистоннинг “Жетису” футбол клуби директори Калмухамет Донсебаев давлат маблағларини ўзлаштиришда айбдор деб топилди.
Киритилди: 19:43, 06.03.2025. Ўқилди: 858 марта. Фикрлар
“Қайрат” Қозоғистон чемпиони бўлди. 26-турда Олмаота клуби меҳмонда “Атирау”дан устун келди (1:0).
Киритилди: 17:19, 10.11.2024. Ўқилди: 1042 марта. Фикрлар
"Ордабаси" футболчиси Жасурбек Яхшибоев узоқ муддатга дисквалификация қилиниши мумкин, деб хабар берди Meta-ratings.kz нашри.
Киритилди: 12:20, 22.10.2024. Ўқилди: 7534 марта. Фикрлар
Қозоғистон чемпионати 21-турида "Қайрат" ўз уйида "Қайсар"ни таслим қилди - 1:0.
Киритилди: 21:52, 21.09.2024. Ўқилди: 804 марта. Фикрлар
Қозоғистон Премьер-лигаси: 18-турдан сўнг голлар ва голли узатмалар бўйича пешқадамлар рўйхати.
Киритилди: 19:47, 27.08.2024. Ўқилди: 1591 марта. Фикрлар
Қозоғистон чемпионати 18-турида "Ордабаси" ўз майдонида "Актобе"ни қабул қилиб, 1:1 ҳисобида дуранг ўйнади.
Киритилди: 11:52, 26.08.2024. Ўқилди: 2073 марта. Фикрлар
Қозоғистон чемпионати 4-турида "Қайрат" ўз уйида "Жетису"ни қабул қилди. Учрашувда ҳисоб очилмади - 0:0.
Киритилди: 08:08, 07.04.2024. Ўқилди: 680 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг жорий мавсумидаги чемпионатида 13 та клуб иштирок этади, деб хабар бермоқда лига матбуот хизмати.
Киритилди: 16:27, 01.03.2024. Ўқилди: 1408 марта. Фикрлар
Чимкент шаҳри ҳокими Габит Сиздикбеков баёнот бериб, тез орада шаҳарда «Ордабаси» клуби учун янги стадион қурилиши бошланишини маълум қилди.
Киритилди: 23:47, 29.01.2024. Ўқилди: 1202 марта. Фикрлар
Қозоғистон чемпионати 25-турида ҳамюртларимиз Шохбоз Умаров ва Бобир Абдиҳолиқов ҳаракат қилаётган "Ордабаси" "Шахтёр"ни қабул қилиб, 3:1 ҳисобида зафар қучди ва чемпионликни расмийлаштирди.
Киритилди: 02:37, 23.10.2023. Ўқилди: 1119 марта. Фикрлар
Қозоғистон Премьер-лигасининг 26-турида ҳамюртларимиз - Шаҳбоз Умаров ва Бобур Абдуҳолиқовлар ўйнаётган "Ордабаси" ўз майдонида "Шахтёр" жамоасини қабул қилди.
Киритилди: 20:35, 22.10.2023. Ўқилди: 1673 марта. Фикрлар
Қозоғистон Премьер-лигасининг 12-тури доирасидаги Костанайнинг “Тобол” жамоаси ўз майдонида “Мактаарал”ни қабул қилди.
Киритилди: 19:05, 22.05.2022. Ўқилди: 1503 марта. Фикрлар
Қозоғистон чемпионатида шанба куни белгиланган тўртта ўйиндан фақат иккитаси ўтказилди.
Киритилди: 10:54, 22.05.2022. Ўқилди: 1637 марта. Фикрлар
Қозоғистон Премьер лигаси 5-тури доирасидаги «Ордабаси» – «Тобол» баҳси якунланди.
Киритилди: 21:22, 09.04.2022. Ўқилди: 1156 марта. Фикрлар
Қозоғистон Премьер-лигасининг 3-тури доирасидаги Костанайнинг “Тобол” жамоаси ўз майдонида Петропавловскнинг “Қизил-Жар” клубини қабул қилди.
Киритилди: 21:07, 17.03.2022. Ўқилди: 1038 марта. Фикрлар
Ҳамюртимиз Игорь Сергеев тўп сураётган Қозоғистоннинг "Тобол" жамоаси бугун мамлакат чемпионати доирасида Каспий" жамоаси майдонига ташриф буюрди.
Киритилди: 16:50, 11.03.2022. Ўқилди: 1248 марта. Фикрлар
Қозоғистон Премьер-лигаси 1-тури доирасидаги “Тобол” – “Акжайик” учрашуви якунланди.
Киритилди: 20:01, 06.03.2022. Ўқилди: 2342 марта. Фикрлар
Қозоғистон Суперкубоги учун кечган ўйинда «Тобол» ва «Қайрат» 2 март, чоршанба куни ўзаро баҳс юритди.
Киритилди: 22:13, 02.03.2022. Ўқилди: 1852 марта. Фикрлар
“Transfermarkt” портали Қозоғистон Премьер-лигасида 2021 йилги мавсум рамзий жамоасини тақдим этди.
Киритилди: 06:00, 16.12.2021. Ўқилди: 2720 марта. Фикрлар
Қозоғистон чемпионатида янги чемпион номи маълум бўлди.