Жаҳон чемпионига Фарғона ҳокими уй совға қилди
Киритилди: 06:29, 28.02.2025. Ўқилди: 1390 марта. Фикрлар
Бугун Испаниянинг Севилья шаҳридаги Centro Deportivo San Pablo мажмуасида профессионал бокс оқшоми ўтказилмоқда.
Киритилди: 23:40, 27.02.2025. Ўқилди: 1086 марта. Фикрлар
Бокс бўйича «Странжа» турнирида навбатдаги баҳслар якунланди.
Киритилди: 23:00, 27.02.2025. Ўқилди: 5901 марта. Фикрлар
Шавкат Мирзиёев 27 февраль куни “Катта дубулға” халқаро турнири доирасида Ўзбекистонда бўлиб турган Халқаро дзюдо федерацияси раҳбари Мариус Визерни қабул қилди.
Киритилди: 21:43, 27.02.2025. Ўқилди: 866 марта. Фикрлар
Бугун пойтахтимиздаги 17-умумтаълим мактабида Париж-2024 ёзги Олимпия ўйинлари чемпиони Диёра Келдиёрова дзюдо спорт клуби залининг тантанали очилиш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:36, 27.02.2025. Ўқилди: 2247 марта. Фикрлар
Спорт вазири ўринбосари Авазжон Каримов Андижон вилоятида ўрганиш ишларини амалга оширди.
Киритилди: 09:42, 27.02.2025. Ўқилди: 730 марта. Фикрлар
Кувайтда қиличбозлик бўйича ёшлар ўртасидаги Осиё чемпионатининг яна бир куни Ўзбекистон терма жамоаси учун муваффақиятли якунланди.
Киритилди: 09:38, 27.02.2025. Ўқилди: 906 марта. Фикрлар
Болгарияда давом этаётган халқаро турнир доирасида бугун вакилларимиз ўз жангларини ўтказади.
Киритилди: 09:29, 27.02.2025. Ўқилди: 1200 марта. Фикрлар
ХОҚ Ижроия кенгашининг сиртдан ўтказилган йиғилишида, World Boxing бокс ташкилоти вақтинчалик тан олинганини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:09, 27.02.2025. Ўқилди: 853 марта. Фикрлар
Халқаро дзюдо федерацияси Президенти Мариус Визер пойтахтимизга ташриф буюрди.
Киритилди: 23:32, 26.02.2025. Ўқилди: 624 марта. Фикрлар
Болгарияда давом этаётган бокс бўйича “кичик жаҳон чемпионати”да яна бир кун ортда қолди.
Киритилди: 23:25, 26.02.2025. Ўқилди: 660 марта. Фикрлар
Эртадан кейин пойтахтимизда "Катта Дубулға" туркумига кирувчи, мукофот жамғармаси 154 000 еврони ташкил қилувчи турнир старт олади.
Киритилди: 21:50, 26.02.2025. Ўқилди: 667 марта. Фикрлар
UFC билан 11 февраль куни битим имзолаган ўзбекистонлик MMA устаси Машрабжон Рўзибоевнинг шартномаси бекор қилинди.
Киритилди: 12:06, 26.02.2025. Ўқилди: 2524 марта. Фикрлар
Болгарияда бўлиб ўтаётган бокс бўйича «Strandja» мусобақасининг учинчи куни доирасидан 2 нафар вакилимизнинг баҳслари ўрин олган.