Жаҳон чемпионига Фарғона ҳокими уй совға қилди
Бугун Испаниянинг Севилья шаҳридаги Centro Deportivo San Pablo мажмуасида профессионал бокс оқшоми ўтказилмоқда.
Киритилди: 23:40, 27.02.2025. Ўқилди: 1086 марта. Фикрлар
Бокс бўйича «Странжа» турнирида навбатдаги баҳслар якунланди.
Киритилди: 23:00, 27.02.2025. Ўқилди: 5901 марта. Фикрлар
Шавкат Мирзиёев 27 февраль куни “Катта дубулға” халқаро турнири доирасида Ўзбекистонда бўлиб турган Халқаро дзюдо федерацияси раҳбари Мариус Визерни қабул қилди.
Киритилди: 21:43, 27.02.2025. Ўқилди: 866 марта. Фикрлар
Бугун пойтахтимиздаги 17-умумтаълим мактабида Париж-2024 ёзги Олимпия ўйинлари чемпиони Диёра Келдиёрова дзюдо спорт клуби залининг тантанали очилиш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:36, 27.02.2025. Ўқилди: 2247 марта. Фикрлар
Спорт вазири ўринбосари Авазжон Каримов Андижон вилоятида ўрганиш ишларини амалга оширди.
Кувайтда қиличбозлик бўйича ёшлар ўртасидаги Осиё чемпионатининг яна бир куни Ўзбекистон терма жамоаси учун муваффақиятли якунланди.
Киритилди: 09:38, 27.02.2025. Ўқилди: 906 марта. Фикрлар
Болгарияда давом этаётган халқаро турнир доирасида бугун вакилларимиз ўз жангларини ўтказади.
Киритилди: 09:29, 27.02.2025. Ўқилди: 1200 марта. Фикрлар
ХОҚ Ижроия кенгашининг сиртдан ўтказилган йиғилишида, World Boxing бокс ташкилоти вақтинчалик тан олинганини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:09, 27.02.2025. Ўқилди: 853 марта. Фикрлар
Халқаро дзюдо федерацияси Президенти Мариус Визер пойтахтимизга ташриф буюрди.
Киритилди: 23:32, 26.02.2025. Ўқилди: 624 марта. Фикрлар
Болгарияда давом этаётган бокс бўйича “кичик жаҳон чемпионати”да яна бир кун ортда қолди.
Киритилди: 23:25, 26.02.2025. Ўқилди: 660 марта. Фикрлар
Эртадан кейин пойтахтимизда "Катта Дубулға" туркумига кирувчи, мукофот жамғармаси 154 000 еврони ташкил қилувчи турнир старт олади.
Киритилди: 21:50, 26.02.2025. Ўқилди: 667 марта. Фикрлар
UFC билан 11 февраль куни битим имзолаган ўзбекистонлик MMA устаси Машрабжон Рўзибоевнинг шартномаси бекор қилинди.
Киритилди: 12:06, 26.02.2025. Ўқилди: 2524 марта. Фикрлар
Болгарияда бўлиб ўтаётган бокс бўйича «Strandja» мусобақасининг учинчи куни доирасидан 2 нафар вакилимизнинг баҳслари ўрин олган.