Флойд Мэйвезер Конор Макгрегорга жавоб қайтарди
Бокс бўйича собиқ жаҳон чемпиони Флойд Мэйвезер Конор Макгрегорга жавоб қайтарди.
Киритилди: 23:28, 09.03.2019. Ўқилди: 8232 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Видео: Мадримов рақиби билан кўз уриштирди, эртага жанг!
Ҳикматилло Тўраев Марокаш Гран-при мусобақасининг бронза медали соҳиби
Марокашда ўтказилаётган Гран-при мусобақасида терма жамоамиз вакиллари дзюдо мухлисларини хушнуд қилишда давом этишмоқда.
Киритилди: 22:03, 09.03.2019. Ўқилди: 2005 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугунги баҳсларда икки дзюдочимиз бронза медали учун курашади
Бугун давом этаётган дзюдо бўйича Марракеш Гран-присининг иккинчи кун баҳслари ҳам вакилларимиз учун омадли ўтмоқда.
Шаҳрам Ғиёсов кейинги жанги қачон бўлиши аниқ
Киритилди: 20:04, 09.03.2019. Ўқилди: 5009 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Марокаш Гран-Приси. Болтабоев бронза учун курашади
Марокаш Гран-Присининг -81 кг вазн тоифасидаги баҳсларида юртимиз шарафини ҳимоя қилаётган вакилимиз Шарофиддин Болтабоев тўртта учрашувда ғалаба қозониб, ярим финал йўлланмасини қўлга киритган эди.
Ўзбекистонда Наврўз умумхалқ байрами муносабати билан халқаро кўпкари ўйинлари ўтказилади
Жомбой тумани, Қўнғирот маҳалласи ҳудудидаги Қорақасмоқ отчопарида Наврўз умумхалқ байрами муносабати билан 17 март куни халқаро кўпкари ўйинлари ўтказилади.
Киритилди: 17:24, 09.03.2019. Ўқилди: 2291 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун оғир атлетикачимиз ЖЧ медали учун супага чиқади
АҚШнинг Лас-Вегас шаҳрида оғир атлетика бўйича ўсмирлар ўртасида ЖЧ старт олди. Хабар бериб ўтганимиздек, унда Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси ҳам иштирок этади.
Киритилди: 15:06, 09.03.2019. Ўқилди: 1997 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фазлиддин Ғоибназаровнинг кейинги жанги санаси маълум, бироқ рақиб сир тутилмоқда
Рио Олимпиадасининг чемпиони, айни вақтда профессионал боксда ўз фаолиятини олиб бораётган юртдошимиз Фазлиддин Ғоибназаров навбатдаги жангини қачон ўтказишини эълон қилди
Киритилди: 12:44, 09.03.2019. Ўқилди: 1899 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун 5 нафар дзюдочимиз ғолиблик учун курашади
Хабарингиз бор, айни кунларда Марракеш шаҳрида дзюдо бўйича Гран-при сериясига кирувчи мусобақа давом этмоқда.
Киритилди: 08:56, 09.03.2019. Ўқилди: 1976 марта. Фикрлар сони: 1 та.