Муҳтарам мухлис! Мазкур мулоҳазаларни ёзишдан аввал бизни бир масала узоқ ўйлантирди.
Киритилди: 13:08, 03.02.2022. Ўқилди: 1698 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Насаф» ва «Металлург» Туркияга жўнаб кетди
Янги мавсумга пухта ҳозирлик кўриш мақсадида «Насаф» ва «Металлург» клуби аъзолари Туркиянинг Анталия шаҳрига жўнаб кетишди.
Киритилди: 11:52, 03.02.2022. Ўқилди: 1525 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ҳуснора Жумаева — 2021 йилда энг кўп ўйинни бошқарган аёл ҳаками
Аёллар футболи бўйича 2021 йилги мамлакат чемпионатининг Олий лига ўйинларига жалб этилган аёл ҳакамларининг жами сони 15 нафарни ташкил этди.
Киритилди: 07:57, 03.02.2022. Ўқилди: 1684 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Futbol TV телеканалининг 3 февраль кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV телеканали бугун — 3 февраль, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 06:00, 03.02.2022. Ўқилди: 7690 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканалининг 3 февраль кунги кўрсатувлар дастури
Sport TV телеканали бугун — 3 февраль, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 05:10, 03.02.2022. Ўқилди: 4027 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎФА раҳбарияти Нидерландиянинг “Ринус” инновацион дастури билан танишдилар
Бугун Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Нидерландия қироллиги футбол иттифоқи ўртасида онлайн учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:25, 02.02.2022. Ўқилди: 1021 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Нефтчи"нинг "Факел"га қарши учрашув қачон бўлиб ўтиши маълум
Янги мавсумга Туркияда тайёргарлик кўраётган Илҳом Мўминжонов бошчилигидаги "Нефтчи" жамоаси Воронежнинг "Факель" жамоаси билан саот 19:30да назорат учрашувида майдонга тушиши керак эди.
Киритилди: 20:03, 02.02.2022. Ўқилди: 1620 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Нефтчи"нинг "Факелга" қарши назорат учрашуви бекор қилинди
Аввал хабар берганимиздек, Туркиядаги йиғинлар доирасида бугун соат  19:30 да "Нефтчи" Россиянинг "Факел" (Воронеж) клуби билан ўртоқлик учрашуви ўтказиши керак эди.
Киритилди: 19:52, 02.02.2022. Ўқилди: 1245 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Навбаҳор" эртага Қирғизистон жамоасига қарши ўйин ўтказади
Хабарингиз бор, "лочинлар" эртага Қирғизистоннинг “Алай” (Ош) жамоасига қарши халқаро назорат-синов баҳси ўтказади.
Киритилди: 18:31, 02.02.2022. Ўқилди: 1448 марта. Фикрлар сони: 0 та.
"Бунёдкор" назорат учрашувида мағлуб бўлди
Бугун жамоамиз Туркия сафари олдидан сўнгги назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 17:34, 02.02.2022. Ўқилди: 1231 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ПФЛ директори АГМК ҳақида фикр билдирди
Киритилди: 16:24, 02.02.2022. Ўқилди: 1381 марта. Фикрлар сони: 0 та.