Ўзбекистон Олимпия терма жамоаси шу кунларда Испаниянинг Сан-Педро-дель-Пинатар шаҳрида ўқув машғулот йиғини ўтказаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 16:17, 21.02.2019. Ўқилди: 2916 марта. Фикрлар
Киритилди: 16:08, 21.02.2019. Ўқилди: 1441 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Ўзбекистон футбол ассоциацияси мамлакатимизда футболни ривожлантириш учун хорижий мамлакатлар футбол федерациялари, клублар ва академиялар билан яқин ҳамкорликни ўрнатиб иш олиб боришга асосий эътиборни қаратмоқда.
Киритилди: 14:14, 21.02.2019. Ўқилди: 2494 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциацияси 2019 йил тақвим режасига асосан Футзал бўйича БЎСМ ва ИБЎСМ шуғулланувчилари ўртасида Ўзбекистон чемпионати дастлабки босқич баҳслари ўтказилмоқда.
Киритилди: 12:27, 21.02.2019. Ўқилди: 2163 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси шу кунларда Испаниянинг Сан-Педро-дель-Пинатар шаҳрида ўқув машғулот йиғини ўтказаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 10:11, 21.02.2019. Ўқилди: 3055 марта. Фикрлар
FUTBOL TV телеканалининг 21 февраль кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 09:46, 21.02.2019. Ўқилди: 6842 марта. Фикрлар
"Ювентус" ҳали кўп ишлаши керак" деб номланган карикатура.
Киритилди: 09:44, 21.02.2019. Ўқилди: 8467 марта. Фикрлар
Шу кунларда ЎФА мутасаддилари Европа бўйлаб сафар уюштириб, турли мамлакатлар футбол клублари билан музокаралар ўткаётгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 20:12, 20.02.2019. Ўқилди: 2850 марта. Фикрлар
Самарқанднинг “Динамо” клуби сафида узоқ муддат ишончли ўйин намойиш этган маҳоратли футболчи Сирожиддин Сайфиев вафот этди.