Қатар Юлдузлар лигасининг 5-туридан ўрин олган “Ал-Гарафа” – “Ал Жаиш” учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 07:26, 19.10.2015. Ўқилди: 5125 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Биринчи лиганинг 12-туридан ўрин олган 7 та учрашувни жами 3266 мухлис стадионда томоша қилган
Киритилди: 17:01, 18.10.2015. Ўқилди: 4268 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча Ўзбекистон кубогининг финал учрашуви бўлиб ўтди. Ниҳоят Қаршининг “Насаф” жамоаси ўз тарихида илк маротаба Ўзбекистон кубогида муваффақият қозонди. Рўзиқул Бердиев шогирдлари бунга ҳақли эдилар.
Киритилди: 16:53, 18.10.2015. Ўқилди: 5709 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Кеча Биринчи лиганинг 12-тур учрашувлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 16:12, 18.10.2015. Ўқилди: 4450 марта. Фикрлар сони: 7 та.
“Локомотив” жамоаси олий лиганинг навбатдаги тур баҳсини ўз майдонида ўтказади. “Темирйўлчилар” 20 октябрь куни ўз уйларида охирги ўринда бораётган “Бухоро”ни қабул қилишади.
Киритилди: 16:07, 18.10.2015. Ўқилди: 2822 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Малайзияда нуфуз жиҳатдан иккинчи ўринда дея эътироф этиладиган премьер лига баҳсларининг 2015-йилги мавсуми ўз якунига етган ва ҳозирда жамоалар Малайзия Кубогида иштирок этмоқда.
Киритилди: 15:53, 18.10.2015. Ўқилди: 2720 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Навоийда Олий лиганинг 25-туридан ўрин олган "Қизилқум" - "Машъал" учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:29, 18.10.2015. Ўқилди: 4477 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 25-турини сафарда “Қўқон-1912″га қарши ўтказган “Локомотив” 2:2 ҳисобида дуранг ўйнади
Киритилди: 14:25, 18.10.2015. Ўқилди: 4227 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Олий лиганинг навбатдаги тур учрашувини сафарда “Қўқон-1912″ жамоасига қарши ўтказган “Локомотив” 2:2 ҳисобида дуранг ўйнади. Қуйида учрашувнинг энг сара фотосуратларини томоша қилишингиз мумкин.
Киритилди: 14:17, 18.10.2015. Ўқилди: 3402 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сўнгги йиллар юртимизда аёллар футболига бўлган эътибор анча ўсди. Эндиликда бир қатор янги ташкил этилган аёллар футбол жамоалари фаолият юритмоқда. Бунинг натижасида “миллионлар ўйини”га меҳр қўйган ва қўяётган қизлар сони ҳам ортиб бормоқда.
Киритилди: 14:00, 18.10.2015. Ўқилди: 2975 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" Олий лиганинг навбатдаги турини ўз майдонида Самарқанднинг "Динамо"сига қарши ўтказади.
Киритилди: 10:31, 18.10.2015. Ўқилди: 2834 марта. Фикрлар сони: 1 та.
БАА Про Лигасида 5-тур ўйинларига старт берилди.
Киритилди: 10:23, 18.10.2015. Ўқилди: 3121 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сўнгги тур баҳси «Динамо» - «Бунёдкор» (1:1) учрашувида бош ҳакам Владислав Цейтлин томонидан сариқ карточкага лойиқ кўрилган ҳимоячимиз Артём Филипосян дисквалификация туфайли навбатдаги турни ўтказиб юборадиган бўлди.
Киритилди: 10:02, 18.10.2015. Ўқилди: 3162 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:36, 18.10.2015. Ўқилди: 5356 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:03, 17.10.2015. Ўқилди: 3903 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 21:35, 17.10.2015. Ўқилди: 4455 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:03, 17.10.2015. Ўқилди: 4332 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 18:48, 17.10.2015. Ўқилди: 6729 марта. Фикрлар сони: 13 та.