Киритилди: 23:09, 25.09.2015. Ўқилди: 2354 марта. Фикрлар
Киритилди: 23:07, 25.09.2015. Ўқилди: 3067 марта. Фикрлар
«Динамо» - «Нефтчи» (0:1) учрашувидан сўнг «Нефтчи» жамоаси бош мураббийи вазифасини бажарувчи Андрей Федоров ўйин ҳақида тўхталди.
Киритилди: 19:47, 25.09.2015. Ўқилди: 2847 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 16-туридан ўрин эгаллаган “Металлург-вумен” – “Тўмарис” учрашувида бекободлик қизлар янги рекордни ўрнатишди. Улар рақибалари дарвозасига 18(!!!) та гол киритган ҳолда ўз дарвозаларидан битта тўп олиб чиқишди. Бу аёллар футболимиз тарихидаги ҳам энг йирик ҳисобдаги ғалабадир.
Киритилди: 19:20, 25.09.2015. Ўқилди: 3336 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 23-турида "Пахтакор" иродали ғалабани қўлга киритди. Нўъмон Ҳасанов шогирдлари "Металлург"га қарши кечган Тошкентдаги ўйинда 2та тўп фарқи билан ортда бораётиб, сўнгги 10 дақиқада ғалабани ўз томонларига оғдира олдилар.
Киритилди: 19:27, 25.09.2015. Ўқилди: 6367 марта. Фикрлар
сони: 68 та.
Қаршининг "Насаф" клуби Олий лигадаги 1000-голини урди.
Киритилди: 19:17, 25.09.2015. Ўқилди: 3336 марта. Фикрлар
«Динамо» - «Нефтчи» (0:1) учрашувидан сўнг дастлаб «Динамо» бош мураббийи Баҳром Ҳакимов ўйин ҳақида тўхталди.
Киритилди: 19:15, 25.09.2015. Ўқилди: 2817 марта. Фикрлар
Иккинчи даврани «Динамо»да бошлаган Камолиддин Мурзоев Олий лигадаги охирги 4 та ўйинда гол уриб келаётган эди.
Киритилди: 19:07, 25.09.2015. Ўқилди: 2855 марта. Фикрлар
“Қўқон-1912” – “Қизилқум” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Рустам Абдуллаев қатнашди.
Киритилди: 19:06, 25.09.2015. Ўқилди: 2746 марта. Фикрлар
Бугун олий лигада 23-тур учрашувлари бўлиб ўтди. “Андижон” жамоаси ўз майдонида чемпионлик учун курашаётган “Локомотив”ни қабул қилди.
Киритилди: 19:02, 25.09.2015. Ўқилди: 2998 марта. Фикрлар
“Қўқон-1912” – “Қизилқум” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош менежери Ҳамиджон Актамов иштирок этди.
Киритилди: 19:01, 25.09.2015. Ўқилди: 2068 марта. Фикрлар
Учрашув мезбонларнинг ҳужумлари билан бошланиши тахмин қилинганди. Шундай бўлди ҳам. Ўйиндаги биринчи ҳужум айнан Рустам Абдуллаев шогирдлари томонидан ташкил этилди. 2-дақиқа Носир Отақўзиев жарима майдончасига оширилган тўпни ўзига тўғирлаб дарвозага зарба бермоқчи бўлди
Киритилди: 18:57, 25.09.2015. Ўқилди: 2416 марта. Фикрлар
Турнинг энг эътиборли ва шиддатли ўтган баҳсларидан бирида «Динамо» Самарқандда «Нефтчи» жамоасини қабул қилиб минимал ҳисобда мағлуб бўлди.
Киритилди: 18:53, 25.09.2015. Ўқилди: 3035 марта. Фикрлар
Сайтимиз орқали аввалроқ хабар берганимиздек, Тошкент шаҳрида ЎФФнинг собиқ бош котиби Зокир Қурбонов хотирасига бағишлаб турнир ўтказилди. Турнирда вилоятимз шарафини “Насаф” ФМнинг 2003 йилда туғилган тарбияланувчиларидан иборат жамоаси ҳимоя қилди.
Киритилди: 18:51, 25.09.2015. Ўқилди: 5209 марта. Фикрлар
Деярли ҳар ҳафта Ўзбекистон Биринчилиги мусобақасига тўхталиб ўтаётганимиздан хабарингиз бор. Бугун ҳам анъанамизга содиқ қолган ҳолда 2-босқич, 1-давранинг сўнгги тур ўйинлари ҳақида сўз юритамиз.
Киритилди: 18:50, 25.09.2015. Ўқилди: 3797 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 23-тур учрашувлари давом эттирилмоқда.