Ушбу ой бошидан буён Тошкентдаги терма жамоаларнинг ўқув-йиғин базасида ОФК томонидан мураббийларнинг “Б” лицензияси учун ўқув-курслари ташкил этилди.
Киритилди: 23:43, 24.09.2015. Ўқилди: 4261 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 23:00, 24.09.2015. Ўқилди: 2941 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун ёшлар лигасида навбатдаги тур учрашувлари бўлиб ўтди. Ўз майдонида “Локомотив” ўринбосарларини қабул қилган “Андижон” ёшлар жамоаси кетма-кет иккинчи ғалабасини нишонлади.
Киритилди: 22:58, 24.09.2015. Ўқилди: 2523 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Одатдагидек мезбонлар ўйинни ҳужумкор руҳда бошлашди. Бунинг натидасида тезкор гол киритишга муваффақ бўлишди. Қанотдан оширилган тўпни Ойбек Рустамов меҳмонлар дарвозасига аниқ йўллаганида ўйиннинг 6-дақиқаси ўтиб бораётган эди.
Киритилди: 22:48, 24.09.2015. Ўқилди: 2723 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Олий лиганинг 23-тури олдидан ёшлар лигаси баҳслари давом эттирилди. "Машъал" ёшлари сафарда "Бухоро"га қарши майдонга чиқиб имкониятни бой берди.
Киритилди: 22:46, 24.09.2015. Ўқилди: 2394 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:39, 24.09.2015. Ўқилди: 2578 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Ёшлар лигаси 23- тур беллашувлари доирасида "Навбаҳор" ўринбосарлари "Насаф" жамоасидаги тенгқурлари билан ўзаро куч синашишди.
Киритилди: 22:36, 24.09.2015. Ўқилди: 2216 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Зокир Қурбонов хотирасига бағишлаб ўтказилинаётган турнирнинг ярим финал учрашувлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:34, 24.09.2015. Ўқилди: 3280 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ёшлар лигасининг 23-турида "Насаф" ҳамда "Навбаҳор" жамоалари ўзаро баҳс олиб боришди.
Киритилди: 22:25, 24.09.2015. Ўқилди: 3173 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бунёдкор" - "Сўғдиёна" жамоалари ўртасидаги беллашув якунлангач, мураббийлар ОАВ ходимларининг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 21:01, 24.09.2015. Ўқилди: 7517 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 20:59, 24.09.2015. Ўқилди: 3060 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олий лиганинг 23-туридан ўрин олган “Бунёдкор” – “Сўғдиёна” учрашуви мавсумнинг яна бир зерикарли ўйинларидан бирига айланди.
Киритилди: 20:55, 24.09.2015. Ўқилди: 3106 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Владимир Сафаровичнинг Игорь Шквирин фаолиятини ўз ичига олган китоби ҳақида ҳикоя қилишда 1991 йили ўтказилган собиқ иттифоқ чемпионатининг охирги мавсумида тўхтагандик. Кейинги йили футболчимизнинг фаолиятида навбатдаги босқич бошланди - хорижда ўйнаш, яъни легионерлик.
Киритилди: 15:58, 24.09.2015. Ўқилди: 3577 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жорий йилда “Насаф” ўринбосарлари жамоасидаа бош мураббий бўлиб, фаолият олиб борган Зафар Холмуродов кутилмаганда ўз ҳоҳиши билан клубни тарк этган эди.
Киритилди: 13:57, 24.09.2015. Ўқилди: 4296 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қарийб 30 йилдан бери ўзбек футболи, аниқроғи, аёллар ва соҳил футболи ривожига муносиб ҳисса қўшиб келаётган футбол фидойиси Алишер Файзиев бугун ҳам жўшқин меҳнат фаолияти билан банд.
Киритилди: 13:52, 24.09.2015. Ўқилди: 4245 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” футбол клуби ярим ҳимоячиси Санжар Шоаҳмедов бугун 25 ёшни қарши олди. Шу муносабат биланинг унинг ҳаёти ва футболчилик фаолиятига оид баъзи қизиқарли маълумотларни келтириб ўтишни лозим топдик. Ўйлаймизки, бу маълумотлар мухлислар қизиқишига сабаб бўлади.
Киритилди: 13:51, 24.09.2015. Ўқилди: 3552 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўтган ҳафта ЎФФ расмий сайтида Ўзбекистон Футбол Федерацияси Президенти ҳузуридаги мураббийлар кенгашининг навбатдаги мажлиси бўлиб ўтганлиги, унда миллий ва олимпия терма жамоаларининг ҳисоботи тингланганлиги ҳақидаги каттагина мақола чоп этилди.
Киритилди: 13:47, 24.09.2015. Ўқилди: 4057 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бугун олий лига 23-турини бошлаб берувчи “Бунёдкор” – “Сўғдиёна” учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:44, 24.09.2015. Ўқилди: 3422 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ёшлар лигаси 23-тури доирасидаги “Бунёдкор” ва Жиззахнинг “Сўғдиёна” жамоалари ўзаро куч синашишди.
Киритилди: 13:40, 24.09.2015. Ўқилди: 3225 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага Ўзбекистон чемпионатининг 23- турида "Навбаҳор" Қаршида "Насаф"га қарши ўйин ўтказади. Жамоаларнинг ўзаро тўқнашувига тўхталиб ўтсак.
Киритилди: 13:37, 24.09.2015. Ўқилди: 2776 марта. Фикрлар сони: 4 та.