Ўзбекистоннинг мини-футбол бўйича диабетиклар терма жамоаси ҳар йили ўтказиладиган Европа очиқ чемпионати “DiaEuro2015”га тайёргарлик кўришни бошлади.
Киритилди: 08:36, 23.04.2015. Ўқилди: 2791 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, жорий ҳафта якунида олий лигада 6-тур учрашувлари ўтказилади.
Мазкур тур доирасидан ўрин олган беллашувларни бошқариб борадиган ҳакамлар номлари маълум қилинди.
Киритилди: 19:44, 22.04.2015. Ўқилди: 5415 марта. Фикрлар
Осиё чемпионлар лигаси ҳам ўзининг экваторига яқинлашиб қолди.
Киритилди: 18:47, 22.04.2015. Ўқилди: 3317 марта. Фикрлар
“Оқ-тепа” “УзДонгЖу” жамоалари 2006 йилдан буён тўқнаш келади.
Киритилди: 18:03, 22.04.2015. Ўқилди: 3592 марта. Фикрлар
— Менга қара, бўлажак қайнотанг сен билан гаплашмоқчи экан, тушундингми? У футбол жинниси. Унга кўпроқ футбол ҳақида гапир.
Киритилди: 17:22, 22.04.2015. Ўқилди: 7741 марта. Фикрлар
“Локомотив” олий лиганинг навбатдаги тур учрашувини ўз майдонида ўтказади. “Темирйўлчилар” 27 апрель куни амалдаги чемпион “Пахтакор”ни қабул қилади.
Киритилди: 17:02, 22.04.2015. Ўқилди: 3266 марта. Фикрлар
Бугун Европа чемпионлар лигасининг чорак финал босқичи доирасида "Реал Мадрид" ва "Атлетико Мадрид" жамоалари ўртасидаги жавоб ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:22, 22.04.2015. Ўқилди: 8102 марта. Фикрлар
Шанба куни Олий лиганинг 6-туридан ўрин олган “Машъал” – “Қўқон-1912″ ўйини бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:36, 22.04.2015. Ўқилди: 2689 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Биринчилигида қатнашаётган «Орол» жамоасининг Фан клуби аъзоларига «Насаф-2» ўйинидан олдин янги футболкалар совға қилинди.
Киритилди: 08:44, 22.04.2015. Ўқилди: 4786 марта. Фикрлар
Авваламбор, "Нефтчи" футбол клуби раҳбарларига ва мураббийлар штабига бу йилги Олий лигамизда ҳозирча биз учун қониқарли натижалар кўрсатаётганликлари учун раҳматлар айтамиз.
Киритилди: 08:35, 22.04.2015. Ўқилди: 4809 марта. Фикрлар
Миллий терма жамоамиз ва Россиянинг «Краснодар» клуби ярим ҳимоячиси Одил Аҳмедов билан анчадан буён суҳбатлашишни режалаштириб юргандик.
Киритилди: 08:13, 22.04.2015. Ўқилди: 5444 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, бу йил илк марта аёллар футболи тарихида Ўзбекистон Суперкубоги учрашуви ўтказилмоқда.
Киритилди: 08:09, 22.04.2015. Ўқилди: 3001 марта. Фикрлар
Футболда ўзи шунақа, одам ўйиндан ўйинга яшайди. Буни кўпроқ футболда ишлаб кўрган ёки бўлмаса ишлаётган киши тушунади. Футболда Сиз беш ойдан кейин шу ишни қиламан, уч йилдан сўнг шунга эришаман деб аниқ режа қила олмайсиз.
Киритилди: 08:01, 22.04.2015. Ўқилди: 4486 марта. Фикрлар
22 апрель, чоршанба куни "Ўзбекистон" спорт мажмуасида футзал бўйича Ўзбекистон Кубоги финал ўйини бўлиб ўтади. Финал учрашувида "Ардус" ҳамда "Олмалиқ" жамоалари ўзаро кураш олиб боради.
Киритилди: 14:33, 21.04.2015. Ўқилди: 3322 марта. Фикрлар
Афсонавий мураббий Мирон Ким 79 ёшида вафот этди. Унинг қўл остида футбол бўйича “Андижанка” аёллар жамоаси нафақат ўзининг она шаҳри Андижоннинг, балки бутун Ўзбекистоннинг спорт брэндига айланганди.
Киритилди: 08:31, 21.04.2015. Ўқилди: 5329 марта. Фикрлар
Равшан Эрматов Олий Лига 6-туридан ўрин олган марказий учрашув - «Локомотив» ҳамда «Пахтакор» клублари ўртасидаги учрашувни бошқариб боради, деб хабар беради ПФЛ расмий сайти.
Киритилди: 07:18, 21.04.2015. Ўқилди: 5392 марта. Фикрлар
Россиялик таниқли футбол таҳлилчиси Александр Бубнов ўзбекистонлик футболчи Одил Аҳмедовнининг имкониятларига жуда юқори баҳо бермоқда.
Киритилди: 07:04, 21.04.2015. Ўқилди: 11758 марта. Фикрлар
Биласиз, эртага Осиё чемпионлар лигасида 5-тур учрашувлари ўтказилади.
Киритилди: 22:47, 20.04.2015. Ўқилди: 4398 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати биринчи лигасининг 4-турида Нукуснинг “Орол” жамоаси ўз майдонида Қаршининг “Насаф-2” клубини қабул қилди. Учрашув анча шиддатли тарзда кечди.