Маълумки, Ўзбекистон миллий терма жамоасига номзод футболчилардан бири Ҳусниддин Ғофуров иккинчи мавсумдирки, Сербиянинг «Явор Матис» клуби шарафини ҳимоя қиляпти.
Киритилди: 12:05, 29.03.2015. Ўқилди: 8586 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси аъзолари Жанубий Кореядан Японияга етиб келишди ва Тама шаҳридаги "Keio Plaza" меҳмонхонасига жойлашишди.
Қандоқ қилай, сайтга киришни билолмаётибман. Очиқ хатимга ёзилган муносабатларни кечикиб олдим. Ёшим бир жойга етиб борди, кечикиб ёзаман.
Киритилди: 11:51, 29.03.2015. Ўқилди: 6755 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:31, 29.03.2015. Ўқилди: 5982 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Миллий терма жамомиз сафида Осиё Кубоги-2011да ёрқин ўйинлар кўрсатган тажрибали ҳужумчи Олим Навкаровни анчадан бери бирорта клубда тўп сурмай келаётганди
Киритилди: 11:04, 29.03.2015. Ўқилди: 7889 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Ғаллакор”нинг бу йилги мавсумга олиб бораётган тайёргарлиги хусусида сўз юритишда давом этмоқдамиз.
Киритилди: 10:29, 29.03.2015. Ўқилди: 2914 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Олмалиқ" ҳимоячиси Адриан Кашкавал куни кеча Молдова терма жамоаси сафида Евро-2016 саралаш босқичи доирасида Швецияга қарши ўйинда иштирок этди.
Киритилди: 10:07, 29.03.2015. Ўқилди: 4449 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Олий лиганинг 3-турида “Насаф” Қаршида лига дебютанти “Қўқон-1912” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 09:49, 29.03.2015. Ўқилди: 3491 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Тошкент, 28 март - Бугун "Локомотив" ТТЙМИ стадионида "Машъал"га қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди. Бу ўйинда "темирйўлчилар" йирик 4:1 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 14:26, 28.03.2015. Ўқилди: 3387 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг “Локомотив” клубидай ғалати жамоа бўлмаса керак. “Темирйўлчилар”да пул билан боғлиқ ҳеч қандай муаммо йўқ. Улар исталган мураббийни, исталган футболчини ўз сафларига жалб қила оладилар.
Киритилди: 13:35, 28.03.2015. Ўқилди: 6396 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси саралаш босқичининг дастлабки турида Ҳиндистонни 2:0 ҳисобида мағлуб этди.
Киритилди: 12:13, 28.03.2015. Ўқилди: 9291 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Тошкентнинг “Локомотив” футбол клуби дарвозабони Игнатий Нестеров умумий машғулотларда иштирок этишни бошлади.
Киритилди: 10:40, 28.03.2015. Ўқилди: 3660 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Локомотив” жамоаси дарвозабони Игнатий Нестеров умумий машғулотларда иштирок этишни бошлади. Нестеров жиддий жароҳати туфайли сафдан чиққан эди.
Бу ҳақда sports.uz сайти хабар бермоқда.
Киритилди: 10:49, 28.03.2015. Ўқилди: 4441 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хайрулла Ҳамидовнинг мақоласини ва унга билдирилган комментларни ўқиб, очиғи, ўзимга бир хулоса ясадим. Иқтидор ҳеч қачон ўлмаскан.
Киритилди: 10:00, 28.03.2015. Ўқилди: 6418 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 00:28, 28.03.2015. Ўқилди: 6304 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 22:08, 27.03.2015. Ўқилди: 6007 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 21:57, 27.03.2015. Ўқилди: 7021 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 21:48, 27.03.2015. Ўқилди: 3140 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:30, 27.03.2015. Ўқилди: 4125 марта. Фикрлар сони: 1 та.