Хорватиянинг "Хайдук" жамоаси билан шартномани бекор қилиб, юртимизга қайтган Темурхўжа Абдухолиқов, ҳозирда "Локомотив" кўригидан ўтмоқда.
Киритилди: 15:01, 09.02.2015. Ўқилди: 6128 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси Анталия йиғини доирасидаги сўнги назорат учрашувини Хитой клубига қарши ўтказди.
Киритилди: 14:18, 09.02.2015. Ўқилди: 4454 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” мухлислар клуби янги мавсум олдидан ўзининг дастлабки йиғилишларини ташкил этмоқда.
Киритилди: 14:12, 09.02.2015. Ўқилди: 4119 марта. Фикрлар
“Локомотив” ҳужумчиси Александр Гейнрих клубни тарк этди. Футболчи эндиликда фаолиятини Қозоғистоннинг “Иртиш” клубида давом эттиради.
Киритилди: 13:34, 09.02.2015. Ўқилди: 5831 марта. Фикрлар
Кеча тунда Таиландда ўтган Қирол Кубогида ғолибликни қўлга киритган Жанубий Корея олимпия терма жамоаси ўз Ватанларига етиб келишди.
Киритилди: 13:12, 09.02.2015. Ўқилди: 13196 марта. Фикрлар
Айни дамда тайёргарлик режаси доирасида Тошкентда иккинчи йиғинни ўтказаётган «Динамо» жамоаси ҳозирда машғулотларга зўр берган.
Киритилди: 12:22, 09.02.2015. Ўқилди: 2714 марта. Фикрлар
Анталияда ўқув-йиғин машғулотларини ўтказаётган “Насаф” футболчилари кеча йиғин доирасида бешинчи назорат учрашувини Словакиянинг “Вион” (Злата Моравсе) жамоасига қарши ўтказиб, кичик ғалабага эришишди.
Киритилди: 11:57, 09.02.2015. Ўқилди: 4390 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва Тошкентнинг “Локомотив” клуби дарвозабони Игнатий Нестеров жиддий жароҳат олди.
Киритилди: 11:53, 09.02.2015. Ўқилди: 6920 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси ўз ҳужумчиси Иван Нагаевни Кувайтнинг "Ал-Қодисия" клубига ижара берганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 11:48, 09.02.2015. Ўқилди: 10852 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси Анталиядаги ўқув-машғулот йиғинини якунлаб, Тошкентга қайтиб келди.
Киритилди: 10:32, 09.02.2015. Ўқилди: 2971 марта. Фикрлар
Футзал бўйича Ўзбекистон терма жамоаси Рига шаҳрида Латвия терма жамоасига қарши иккинчи ўртоқлик учрашувини ўтказди ва 3:2 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 09:30, 09.02.2015. Ўқилди: 4404 марта. Фикрлар
Дерби — бу доимо ўзаро шиддатли ўтадиган баҳс, мунозаралар. Зеро, дунёда кўплаб дербиларни учратишимиз мумкин. Хусусан, Мадрид, Рим, Манчестер, Милан дербилари ва дунёга машҳур қонли дербилардан Истанбул ва Буэнос-Айрес дербилари шулар жумласидандир.
Киритилди: 00:17, 09.02.2015. Ўқилди: 10165 марта. Фикрлар
“Говерла”да тўп сураётган ҳамюртимиз Максим Шацких собиқ жамоаси Киевнинг “Динамо” клубининг чемпионат ва Европа Лигасидаги имкониятларига баҳо берди.
Киритилди: 21:32, 08.02.2015. Ўқилди: 3765 марта. Фикрлар
Бугун Тошкентнинг “Локомотив” клуби Россиянинг “Мордовия” жамоасига қарши ўртоқлик ўйини ўтказди. Ўйин Туркиянинг Белек шаҳрида бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:46, 08.02.2015. Ўқилди: 4385 марта. Фикрлар
Ўтган ҳафтада Фарғонада “Ҳоким кубоги” баҳслари ўз якунига етди. Финал ўйинида “Нефтчи” “Қўқон-1912” жамоасини йирик ҳисоб билан таслим этганинидан мухлисларнинг хабари бор.
Киритилди: 19:15, 08.02.2015. Ўқилди: 4729 марта. Фикрлар
Куни кеча “Нефтчи” жамоасининг техник директори Шерзод Раимжонов “Рухсор” радиосининг “Спорт сайёраси” дастури меҳмони бўлди.
Киритилди: 17:58, 08.02.2015. Ўқилди: 3581 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик ҳужумчи Александр Гейнрих фаолиятини яна Қозоғистонда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 15:10, 08.02.2015. Ўқилди: 5815 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Таиланддаги Қирол кубоги мусобақасининг сўнгги баҳсида Гондурас ёшлар (U20) терма жамоасига 2:4 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 12:28, 08.02.2015. Ўқилди: 7059 марта. Фикрлар
Олий Лига ўйинларини бошқариб борадиган ҳакам ва лайнсменлар айни кунларда Туркиянинг Анталия шаҳрида янги мавсум олдидан амалий машғулотларда иштирок этоқдалар.
Киритилди: 12:18, 08.02.2015. Ўқилди: 4520 марта. Фикрлар
Шанба куни “Насаф” футбол мактабининг сунъий футбол майдонида Қашқадарё вилояти ҳокими кубогининг финал учрашуви бўлиб ўтгани ҳақида олдинги саҳифаларимизда хабар бердик.