Қозоғистон Премьер-лигаси мураббийлар ўртасида ўтказилган сўровнома бўйича йилнинг энг кучли 33 футболчиси рўйхатини эълон қилди. Бунда ҳар бир позоцияга 3 нафардан футболчи танлаб олинган.
Киритилди: 12:54, 23.12.2013. Ўқилди: 2676 марта. Фикрлар
Йилнинг ҳар чорагида нашрдан чиқувчи ОФК журналининг 2013 йил учун сўнгги сонида Тошкентнинг "Пахтакор" жамоасига 3 саҳифа ажратилган бўлиб, мақолага "Келажак учун ниҳоллар экилмоқда" дея сарлавҳа қўйилган.
Киритилди: 12:40, 23.12.2013. Ўқилди: 3965 марта. Фикрлар
23 декабрь, душанба куни «Зарафшон» киноконцерт залида Ўзбекистон Футбол Федерациясининг йил якунларига ва 2013 йил лауреатларини тақдирлашига бағишланган тантанали маросим бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:10, 23.12.2013. Ўқилди: 3310 марта. Фикрлар
«Локомотив» учун янги мавсум ҳам бошқа клубларга нисбатан эртароқ бошланади. Осиё Чемпионлар лигасида юртимиз шарафини ҳимоя қиладиган темирйўлчилар расмий баҳсларга 8 февралдан киришади.
Киритилди: 11:54, 23.12.2013. Ўқилди: 2819 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси ҳужумчиси ва 2013 йилги Ўзбекистон чемпионати тўпурари Олександр Пишур бугун ўзига аталган совринни қабул қилиб олади.
Киритилди: 09:57, 23.12.2013. Ўқилди: 2487 марта. Фикрлар
Футзал бўйича Қозоғистон чемпионати 6-турининг иккинчи кун ўйинида ҳам Фарҳод Абдумавлонов жамоасининг ғалабасига ҳисса қўшди.