Ўзбекистонлик мутахассис Вадим Абрамов эртага Қозоғистон миллий терма жамоаси бош мураббийи сифатида тайинланиши мумкин. Бу ҳақда қозоғистонлик ҳамкасбларимиз хабар беришди.
Киритилди: 22:42, 27.11.2013. Ўқилди: 4694 марта. Фикрлар
Яқинда "Симе Дарби" билан шартнома имзолаган Дилшод Шарофетдинов Малайзияга кетиши арафасида интервью берди.
Киритилди: 20:33, 27.11.2013. Ўқилди: 2925 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоасининг собиқ бош мураббийи Вадим Абрамов Қозоғистоннинг "Астана" клубини бошқаришга яқин турибди. Бу ҳақда Sports.kz сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 19:04, 27.11.2013. Ўқилди: 4450 марта. Фикрлар
21-26 ноябрь кунлари Тошкентдаги «Чиғатой» ўқув-базасида 2000 йилда туғилган ўсмирлардан иборат жамоаларнинг якуний йиғини бўлиб ўтди.
Киритилди: 16:11, 27.11.2013. Ўқилди: 4431 марта. Фикрлар
Олий лигани совриндорлар қаторида якунлаган “Насаф” кейинги йил Осиё чемпионлар лигасини плей-оффдан бошлаши маълум бўлди.
Киритилди: 16:04, 27.11.2013. Ўқилди: 5371 марта. Фикрлар
Ҳаваскор футзал жамоалари ўртасидаги Тошкент шаҳар очиқ чемпионатининг 2013/2014 йилги мавсуми 1 декабрь куни старт олади.
Киритилди: 10:04, 27.11.2013. Ўқилди: 2764 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси ва Киевнинг «Арсенал» клуби ҳужумчиси Максим Шацких жамоанинг тарқалиб кетишига ўз миносабатини билдирди.
Киритилди: 17:42, 26.11.2013. Ўқилди: 2770 марта. Фикрлар
2014 йилда бўлиб ўтадиган Осиё Чемпионлар лигаси учун квоталар сони аниқланди ва унга кўра ўзбек клублари учун 1+2 та жой ажратилди.
Киритилди: 17:28, 26.11.2013. Ўқилди: 4543 марта. Фикрлар
Бурчак тўпи ҳадеб дарвозага киришга уринаверса, билингки, тўпни Жепаров тепган бўлади. Ёки Гейнрих.
Киритилди: 15:56, 26.11.2013. Ўқилди: 3928 марта. Фикрлар
Бир ярим йилдан бери Қозоғистон чемпионатида ўйнаётган ҳамюртимиз Темур Кападзе яқинда «Актобе» клуби билан амалдаги шартномасини яна бир йилга узайтирди.
Киритилди: 13:33, 26.11.2013. Ўқилди: 2594 марта. Фикрлар
18 ноябрь, душанба куни Ўзбекистон Футбол Федерацияси ҳамда футбол ҳакамлари ва мураббийлари Республика мактаби билан биргаликда ташкил этилган Профессионал мураббийлик курслари (PRO лицензияси) бошланган эди.
Киритилди: 10:42, 26.11.2013. Ўқилди: 2689 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг "Иртиш" клуби бош мураббийи Талғат Байсуфинов жамоадаги футболчилар билан шартномаларни узайтириш борасида гапириб ўтди.
Киритилди: 07:43, 26.11.2013. Ўқилди: 2766 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси ва Қозоннинг «Рубин» клуби ярим ҳимоячиси Вагиз Галиулин Европа лигасининг 2-квалификация раундида жароҳат олиб, операция қилинган эди. Ҳозир футболчи Қозонга қайтди ва рус журналистларининг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 17:41, 25.11.2013. Ўқилди: 2590 марта. Фикрлар
"Анжи" клуби расмий сайти Одил Аҳмедовни 26 ёшга тўлгани муносабати билан табриклади.
Киритилди: 14:28, 25.11.2013. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар
"Локомотив" ҳужумчиси Фарҳод Тожиев ёзда оғир жароҳат олиб сафдан чиққанди.
Киритилди: 11:39, 25.11.2013. Ўқилди: 2718 марта. Фикрлар
Шанба-якшанба кунлари БАА миллий чемпионатида 7-тур ўйинлари бўлиб ўтди. "Ал-Дафра" меҳмони бўлган "Аш-Шабоб" клуби йирик ғалабани қўлга киритди. Учрашувда 2:6 ҳисоби қайд этилди.
Киритилди: 08:26, 25.11.2013. Ўқилди: 2673 марта. Фикрлар
Қатар миллий чемпионатида иштирок этаётагн Фозил Мусаев ўз жамоаси сафидаги дастлабки голини уришга муваффақ бўлди.