Ўзбекистон миллий терма жамоаси 2014 йилнинг сентябрь ойида Болгария билан ўртоқлик учрашувини ўтказиш таклифини билдирди. Бу ҳақда www.football24.bg сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 07:43, 02.12.2013. Ўқилди: 5360 марта. Фикрлар
Футзал бўйича Қозоғистон чемпионатида 4-тур ўйинлари бўлиб ўтди. Александр Петров бошчилигидаги «ОзенМунайГаз» жамоаси сафарда 2та мағлубиятга учраган бўлса, «СКА-Юг» эса ҳар иккала ўйинда "Тулпар"га ютқазди.
Киритилди: 07:41, 02.12.2013. Ўқилди: 2744 марта. Фикрлар
еча “Бунёдкор” стадиони ресторанида 2013 йилги мамлакат чемпионларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:21, 01.12.2013. Ўқилди: 2840 марта. Фикрлар
30 ноябрь оқшомида 2013 йилги мамлакат чемпионлари – Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси аъзоларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:17, 01.12.2013. Ўқилди: 3081 марта. Фикрлар
Иккинчи лига жамоалари ўртасидаги Ўзбекистон чемпионатининг финал босқичи қатнашчилари кеча ва бугун 3-тур учрашувларида майдонга тушдилар.
Киритилди: 21:17, 01.12.2013. Ўқилди: 4195 марта. Фикрлар
Мавсум якунларини сарҳисоб қиларканмиз, 2013 йилги Олий лигамизнинг энг қўпол 10 нафар футболчисини аниқладик.
Киритилди: 14:36, 01.12.2013. Ўқилди: 3787 марта. Фикрлар
"Бунёдкор" ярим ҳимоячиси Жасур Ҳасанов янги мавсумни "Локомотив"да бошлайдиган бўлди. Футболчининг агенти Санъат Шарипов ўз Твиттери орқали бунга ишора қилиб ўтди.
Киритилди: 10:08, 01.12.2013. Ўқилди: 3584 марта. Фикрлар
Шарафини Фозил Мусаев ҳимоя қилаётган Қатарнинг «Ал-Муъйзир» клуби миллий чемпионатда яна бир мағлубиятни қайд этди.
Киритилди: 02:17, 01.12.2013. Ўқилди: 2978 марта. Фикрлар
Жорий мавсумда ички чемпионатдаги барча совринларни қўлга киритган Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоасига янги йилги вазифалар белгиланди.
Киритилди: 01:21, 01.12.2013. Ўқилди: 2869 марта. Фикрлар
30 ноябрь куни муҳташам "Бунёдкор" стадиони маросимлар залида 2013 йилги Ўзбекистон чемпиони ва кубок соҳиби “Бунёдкор” жамоаси аъзоларининг йил якунларига бағишланган байрам оқшоми бўлиб ўтди.
Киритилди: 01:19, 01.12.2013. Ўқилди: 2843 марта. Фикрлар
Озарбойжон чемпионатида 15-тур ўйинлари якунланди. "Нефтчи" жамоаси "Қорабоғ"нинг очко йўқотганидан фойдаланиб, 1-ўринга кўтарилиб олди.
Киритилди: 01:03, 01.12.2013. Ўқилди: 2379 марта. Фикрлар
Якунига етган мавсумнинг биринчи ярмини “Олмалиқ”да, иккинчи даврани эса “Гулистон” таркибида ўтказган Мўйдин Мамазулунов “Машъал” билан шартнома тузди. Истеъдодли ҳужумчи “газчилар” билан бир йиллик шартномага имзо чекди.
Киритилди: 16:33, 30.11.2013. Ўқилди: 2899 марта. Фикрлар
2013 йил Тошкентнинг "Бунёдкор" жамоаси учун жуда ҳам омадли бўлди.
Киритилди: 17:03, 30.11.2013. Ўқилди: 2856 марта. Фикрлар
"Пахтакор" футболчиси Дилшод Шерофетдинов Малайзиянинг "Сайм Дерби" жамоасига қўшилганидан хабарингиз бор. Ушбу клуб Премьер-лига дебютанти бўлишига қарамай, ушбу мавсумда ўз олдига жиддий мақсадлар қўймоқда.
Киритилди: 16:32, 30.11.2013. Ўқилди: 2690 марта. Фикрлар
Қашқадарё вилояти иккинчи лигаси “А” гуруҳида 2013 йилги мавсумда 14 та жамоа 182 та ўйин ўтказишди. Шу ўйинларда ҳаммаси бўлиб 769 та гол урилди.
Киритилди: 13:41, 30.11.2013. Ўқилди: 3632 марта. Фикрлар
Ҳурматли футбол мухлислари ва Англия футболига бефарқ бўлмаган мухлислар, сизлар учун янги www.fapl.uz сайти ишга тушди.
Киритилди: 09:39, 30.11.2013. Ўқилди: 4988 марта. Фикрлар
Ўз олдига улкан режаларни қўяётган “Нефтчи” жамоаси янги мавсумга тайёргарликни 9 декабрь куни бошлайди. Жамоа аъзолари шу куни клуб базасига тўпланишади.
Киритилди: 08:37, 30.11.2013. Ўқилди: 2877 марта. Фикрлар
II лига жамоалари ўртасидаги Ўзбекистон чемпионатининг финал босқичида бугун иккинчи тур учрашувлари ўтказилди.
Киритилди: 08:10, 30.11.2013. Ўқилди: 4432 марта. Фикрлар
Якунланган 2013 йилги мавсум бир қанча ёш иқтидорларни етиштириб берди. Аслида ҳар бир жамоада ўзига хос «топилма» ёшлар бор.
Киритилди: 17:43, 29.11.2013. Ўқилди: 3918 марта. Фикрлар
Ўзингизга маълум, ҳозир интернет хаётимизнинг бир бўлагига айланиб қолган. Ҳар бир инсоннинг қўлида мобил телефон, планшет ва ноутбуклар бор. Интернет ёрдамида барчамиз дунёнинг қайси бурчагида бўлмайлик бир биримиз билан доимий сухбатдамиз. Ушбу сухбатлар, фото ва видеолар, овозли хабарлар орқали ўзимизнинг ҳис ҳаяжонимиз, саломатлигимиз, қувончли дамларимизни ўз яқинларимизга етказиб турамиз.