Хориж чемпионатларида тўп сураётган Ўзбекистон миллий терма жамоасининг бир нечта аъзолари ўтаётган ҳафтанинг дам олиш кунлари ўз клублари сафида расмий ўйинларда майдонга тушишди.
Киритилди: 10:30, 28.10.2013. Ўқилди: 2935 марта. Фикрлар
Кеча Россия Биринчи дивизионида 21-тур ўйинлари бўлиб ўтди. Ушбу чемпионатда иштирок этаётган барча футболчиларимиз ўйинларда иштирок этишди.
Киритилди: 09:42, 28.10.2013. Ўқилди: 2960 марта. Фикрлар
Бу жамоалар миллий чемпионатларимиз тарихида ҳозиргача ўн уч маротаба ўзаро куч синашган. Шулардан бир ўйинда «Қизилқум» футболчиларининг қўли устун келган.
Киритилди: 08:51, 28.10.2013. Ўқилди: 2464 марта. Фикрлар
29 октябрь сешанба куни Ғузор шаҳрида бўлиб ўтадиган ЎзПФЛ, 24-тури доирасидаги "Шўртан" - "Локомотив" учрашуви "Ғузор марказий" стадионида соат 15:30 да бошланади.
Киритилди: 21:10, 27.10.2013. Ўқилди: 2728 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 29 октябрь куни Ғузорда “Шўртан” клуби футбол бўйича Ўзбекистон 22-миллий чемпионатининг 24-турида Тошкентнинг “Локомотив” клубини қабул қилади.
Киритилди: 21:03, 27.10.2013. Ўқилди: 2981 марта. Фикрлар
29 октябрь куни "Пахтакор" Фарғонада "Нефтчи" меҳмони бўлади. Бу жамоалар олий лига ташкил этилганидан буён унда узлуксиз қатнашиб келаётган 3 жамоадан 2таси ҳисобланади.
Киритилди: 20:55, 27.10.2013. Ўқилди: 4091 марта. Фикрлар
Кеча Бекободдаги “Металлург” стадионида аёллар ўртасидаги Ўзбекистон чемпионатининг 12-тури кечиктирилган учрашуви ўтказилди.
Киритилди: 16:35, 27.10.2013. Ўқилди: 3453 марта. Фикрлар
Кеча БАА Про-лигасидаги навбатдаги 5-тур ўйинлари бўлиб ўтди. "Аш-Шабоб" сафарда "Аш-Шаъб" меҳмони бўлди ва 1:2 ҳисобида имкониятни бой берди.
Киритилди: 12:37, 27.10.2013. Ўқилди: 5005 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоаси 24-турда Бухоро шаҳрининг "Бухоро" жамоаси меҳмони бўлишади. Ён қўшнилар ўртасидаги учрашувлар доимо муросасиз ва қизиқарли кечган. Навбатдаги учрашув ҳам шубҳасиз ана шундай ўтиши кутилмоқда.
Киритилди: 11:41, 27.10.2013. Ўқилди: 3221 марта. Фикрлар
Бугун Россия чемпионатининг 14-тури доирасида Москванинг "Локомотив" клуби сафарда "Рубин" билан баҳс олиб боради.