Кеча Россия Биринчи дивизионининг 17-тур баҳслари бўлиб ўтди. "Газовик" Владикавказда "Алания" меҳмони бўлди. Мезбонлар Тамаш Пирискининг "хет-трики" эвазига оренбургликларни 3:0 ҳисобида мағлубиятга учратишди.
Киритилди: 09:28, 08.10.2013. Ўқилди: 3432 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Биринчи лига, иккинчи босқичининг 12-тур баҳслари бўлиб ўтди. “Шердор” ўз майдонида “Оқтепа”ни мағлуб этган бўлса, “Аланга” ва “Пахтакор-2” ўртасидаги ўйинда ҳисоб очилмади.
Киритилди: 09:13, 08.10.2013. Ўқилди: 3180 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Миллий терма жамоанинг навбатдаги йиғини муносабати билан чемпионатда танаффус эълон қилинди ва жамоаларимиз ҳам қисқа муддатли таътилга чиқишди.
Киритилди: 00:21, 08.10.2013. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар сони: 1 та.
6 октябрь куни Тошкент шаҳар биринчилигининг навбатдаги тур ўйинлари бўлиб ўтди. "Бунёдкор-А" ўз майдонида "Пахтакор"ни қабул қилди.
Киритилди: 23:12, 07.10.2013. Ўқилди: 3504 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатининг сентябрь ойидаги энг яхши ўйинчиси ва мураббийини аниқлаш бўйича журналистлар ўртасида ўтказилган сўровномада «Бунёдкор» украиналик ҳужумчиси Александр Пишур ва «Нефтчи» маслаҳатчи мураббийи Амет Мемет ғолиб чиқди.
Киритилди: 23:04, 07.10.2013. Ўқилди: 3756 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Муборакда кечган “Машъал” – “Косонсой” баҳси якунига етгач, одатдагидек “газчилар” бош мураббийи Александр Хомяковдан интервью олдик.
Киритилди: 22:00, 07.10.2013. Ўқилди: 2632 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Фарғонанинг «Нефтчи» футбол клуби футболчилари 7 октябрдан пахта теримига чиқди. Бу ҳақда футбол агенти Санъат Шарипов ўз твиттерида маълумот берган.
Киритилди: 21:42, 07.10.2013. Ўқилди: 7743 марта. Фикрлар сони: 22 та.
Киритилди: 14:51, 07.10.2013. Ўқилди: 3515 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:38, 07.10.2013. Ўқилди: 3413 марта. Фикрлар сони: 6 та.
11 октябрь, жума куни ЎФФ матбуот анжуманлар залида Ўзбекистон U-17 ўсмирлар терма жамоаси бош мураббийи Дилшод Нуралиев иштирокида матбуот анжумани ўтказилади.
Киритилди: 12:05, 07.10.2013. Ўқилди: 4204 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Хабар бериб ўтганимиздек, Муборакнинг “Машъал” клуби ўз майдонида “Косонсой”ни йирик ҳисобда мағлуб этди ва чемпионат тугашига 4 тур қолганида Олий лига йўлланмасига эга бўлди.
Киритилди: 10:10, 07.10.2013. Ўқилди: 4017 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча Қарши шаҳридаги "Насаф" ўйингоҳида Қашқадарё вилояти футбол федерацияси иккинчи лига жамоалари кубок баҳси финал учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:36, 07.10.2013. Ўқилди: 3865 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун бўлиб ўтган биринчи лига доирасидаги "Регистон" - "Андижон" учрашуви меҳмонлар ғалаба қозонишди. Баҳсдан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Азамат Абдураимов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:56, 06.10.2013. Ўқилди: 3630 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 11:22, 06.10.2013. Ўқилди: 7128 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Киритилди: 10:31, 06.10.2013. Ўқилди: 4286 марта. Фикрлар сони: 4 та.