Киритилди: 19:01, 13.10.2013. Ўқилди: 3320 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Футзал бўйича XVIII Ўзбекистон Чемпионатида иштирок этадиган Самарқанднинг “Нафис” жамоаси таркибига бир қатор янги ўйинчилар келиб қўшилишди.
Киритилди: 16:22, 13.10.2013. Ўқилди: 3833 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун "Насаф” футболчилари Зарафшоннинг "Қизилқум" жамоаси билан назорат учрашувини соат 16:00 да "Марказий" стадионда ўтказади. Бу ҳақда "Насаф" ПФК расмий твиттер саҳифасида хабар тарқатилди.
Киритилди: 12:07, 13.10.2013. Ўқилди: 2907 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Б.А. Шамол бўлмаса, дарахтнинг учи қимирламайди. Ҳасанали-ота, сиз «Чемпион»да Зебунисога ҳамла қилган эдингиз. Мақолада ҳамкасбимизни Қўрғон орқасидан туриб бегона ўт юлмоқчи бўлган «боғбон» деган эдингиз.
Киритилди: 09:51, 13.10.2013. Ўқилди: 4407 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Миллий терма жамоанинг ўйини туфайли юзага келган танаффусда «Пахтакор» назорат учрашувини ўтказади.
Киритилди: 09:09, 13.10.2013. Ўқилди: 3036 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Москванинг ЦСКА клуби Ўзбекистон миллий терма жамоаси ва Махачқалъанинг "Анжи" клуби футболчи Одил Аҳмедов учун курашга киришди.
Киритилди: 01:37, 13.10.2013. Ўқилди: 8421 марта. Фикрлар сони: 19 та.
“Шўртан” жамоаси кечадан бошлаб клуб базасида тўлиқ йиғилди ва машғулотларни бошлаб юборди. Жамоа аъзоларининг кайфияти жуда яхши. Улар жамоа мураббийи Зоир Тўрақулов бошчилигида кунига икки мартадан машғулотлар ўтказишмоқда.
Киритилди: 16:39, 12.10.2013. Ўқилди: 2719 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бобур Акбаров. Нима эмиш? Янги мураббийга ўйинни тайёрлаш учун бир ой муҳлат камлик қилар эмиш.
Киритилди: 15:50, 12.10.2013. Ўқилди: 4398 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лига масаласини ўтган турда ҳал қилган “Машъал” биринчи лиганинг иккинчи босқичидан ўрин олган 13-тур баҳсини 13 окябрь куни ўтказади. Муборакликлар навбатдаги турда “НБУ-Осиё” меҳмони бўлишади.
Киритилди: 13:20, 12.10.2013. Ўқилди: 2955 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Кеча Фарғонадаги “Марказий” стадионда “Нефтчи” ўринбосарлари икки таркибга бўлинган ҳолда назорат учрашувини ўтказишди. Қизиқарли кечган баҳсда қизиллар 4:2 ҳисобида ғалаба қозонишди.
Киритилди: 12:43, 12.10.2013. Ўқилди: 2990 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча Андижоннинг "Андижон" футбол клуби мухлислари фаоллари Қаршига ташриф буюришди. Музаффар Ахаджонов бошчилигидаги мухлисларни Марказий стадионда "Насаф" футбол ишқибозлари клуби етакчиси Ўктам Узоқов кутиб олди.
Киритилди: 17:43, 11.10.2013. Ўқилди: 6183 марта. Фикрлар сони: 2 та.
13 октябрь куни Биринчи лига иккинчи босқичнинг 13-тур баҳслари бўлиб ўтади. Ушбу баҳсларига қуйидаги ҳакам ва назоратчилар тайинланишди.
Киритилди: 17:40, 11.10.2013. Ўқилди: 3522 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мамлакат чемпионатининг 21-турида “Нефтчи”га қарши учрашувдан (2:0) сўнг "Насаф" футболчилари тўрт кунли таътилга чиқишган эди.
Киритилди: 16:17, 11.10.2013. Ўқилди: 2826 марта. Фикрлар сони: 2 та.
4 кун дам олиш имкониятига эга бўлган "Пахтакор" аъзолари машғулотларга қайтишди.
Киритилди: 12:10, 11.10.2013. Ўқилди: 3428 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳ.Қ. Узр сўрайман. Умрзоқ, асоссиз гапирмадим. Айтайлик, хиёнатга тенг қарорни қабул қилишга раҳбариятни юқори қудрат эгаси мажбур қилди дейлик.
Киритилди: 10:19, 11.10.2013. Ўқилди: 4068 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Тошкент шаҳар биринчилигида иштирок этаётган «Оқ-тепа» ёшлар жамоаси кеча навбатдаги учрашувини ўтказди.
Киритилди: 18:34, 10.10.2013. Ўқилди: 3580 марта. Фикрлар сони: 2 та.