Аввал хабар қилганимиздек, ҳимоячимиз Умарбек Эшмуродов жамоамиздаги фаолиятини яна давом эттиради.
Киритилди: 11:14, 24.12.2018. Ўқилди: 1621 марта. Фикрлар
Киритилди: 10:57, 24.12.2018. Ўқилди: 2414 марта. Фикрлар
Янги йил кириб келмай туриб икки футболчи масаласи яхшигина муҳокама бўлди: Акром Комилов ва Азиз Турғунбоев.
Киритилди: 10:02, 24.12.2018. Ўқилди: 4975 марта. Фикрлар
Маълумки, 5 январь куни БААда Осиё Кубоги мусобақаси расман старт олади.
Киритилди: 10:01, 24.12.2018. Ўқилди: 2890 марта. Фикрлар
Наманганнинг “Навбаҳор” клуби якунига етган мавсумда 14 йиллик танаффусдан кейин яна совриндорлар сафидан ўрин олиб, бронза медали соҳибига айланди.
Киритилди: 09:52, 24.12.2018. Ўқилди: 1712 марта. Фикрлар
Қашқадарё вилоятида, жумладан “Насаф” футбол мактабида фаолият юритаётган мураббийларга ОФКнинг “В” тоифасидаги лицензиялари топширилди. Тадбир “Насаф” ФМда бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:45, 24.12.2018. Ўқилди: 2375 марта. Фикрлар
Наманганнинг “Навбаҳор” жамоаси янги мавсум ҳозирлигини аллақачон бошлаб юборди.
Киритилди: 08:01, 24.12.2018. Ўқилди: 3413 марта. Фикрлар
FUTBOL TV телеканали, бугун 24 декабрь куни қуйидаги кўрсатувларни эфирга узатади:
Киритилди: 07:55, 24.12.2018. Ўқилди: 7729 марта. Фикрлар
Муҳокама ва мунозараларга йўл очган Ўзбекистон Суперлигаси тугагач, клублар қисқа муддатли танаффусга чиққанди.
Киритилди: 07:55, 24.12.2018. Ўқилди: 3722 марта. Фикрлар
БАА майдонларида ўтадиган қитъанинг нуфузли мусобақасига ҳам оз вақт қолмоқда.
Киритилди: 07:53, 24.12.2018. Ўқилди: 3593 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол ассоциациясининг 2018 йилги тақвим режасига асосан жорий йилнинг 20 декабрь куни Жиззах шаҳрида U-16 ёшли ўсмирлар ўртасида мини-футбол бўйича Ўзбекистон Кубоги мусобақаси бошлангани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 20:07, 23.12.2018. Ўқилди: 2028 марта. Фикрлар
Аввал хабар берганимиздек, “Андижон” футбол клубида мамлакатимизнинг таниқли мутахассисларидан бири Виктор Жалилов фаолият юрита бошлади.
Киритилди: 17:58, 23.12.2018. Ўқилди: 2014 марта. Фикрлар
Аввалроқ, ўтган мавсумни “Бухоро” сафида ўтказган тажрибали ярим ҳимоячи Санъат Шихов “Навбаҳор” билан шартнома имзоалагани ҳақида хабарлар тарқалганди.
Киритилди: 14:52, 23.12.2018. Ўқилди: 3935 марта. Фикрлар
Ўзбек футболида «Бунёдкор» клуби ва табиийки, академиясининг ўрни бўлакча.
Киритилди: 14:32, 23.12.2018. Ўқилди: 2248 марта. Фикрлар
Бугун “Қўқон-1912” жамоасининг етакчи ўйинчиларидан бири Мурод Холмуҳаммедовнинг туғилган куни.
Киритилди: 12:52, 23.12.2018. Ўқилди: 1893 марта. Фикрлар
Япония қуйи лигасига ўзбекистонлик футболчининг бораётгани кўпчиликка ёқмаган кўринади. «Шарманда» деб ёзаётганларга кўпроқ дуч келдим.
Киритилди: 11:46, 23.12.2018. Ўқилди: 4007 марта. Фикрлар
21 декабрь куни Андижон шаҳрида академияларнинг спорт ишлари бўйича директор ўринбосарлари ҳамда таҳлилчилари учун ўқув-семинари бошлангани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.