Бекободнинг “Металлург” жамоаси черногориялик ҳужумчиси Бобан Жоржевич билан икки томонлама келишувга кўра шартномани бекор қилди.
Киритилди: 17:10, 13.06.2024. Ўқилди: 757 марта. Фикрлар
Испаниялик футболчи Рубен Санчес 2022 йилнинг июлида ўз фаолиятининг янги босқичини Ўзбекистонда бошлади.
Киритилди: 23:48, 03.06.2024. Ўқилди: 1303 марта. Фикрлар
«Динамо» ҳужумчиси Кожо Жоэл ФИФА кунлари доирасида Қирғизистон миллий жамоаси йиғинига бориб қўшилди.
Киритилди: 00:47, 03.06.2024. Ўқилди: 1103 марта. Фикрлар
Суперлига 8-туридан ўрин олган "Андижон" — "Металлург" учрашувига қўшиб берилган дақиқаларда "Бобур арена" билан боғлиқ кўнгилсиз ҳолат рўй берди. Мухлислар томонидан майдонга улоқтирилган жисмлардан бири "Металлург" шифокорининг бошига тегиб, уни жароҳатлади.
Киритилди: 11:47, 20.05.2024. Ўқилди: 1817 марта. Фикрлар
сони: 37 та.
Шу йилнинг 15 апрель ва 3 май кунлари оралиғида Қатар мамлакатида футбол бўйича U23 Осиё Кубоги мусобақаси бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:41, 06.04.2024. Ўқилди: 1151 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси ҳужумчиси Кожо Жоэл март ойидаги ФИФА кунлари доирасида Қирғизистон миллий жамоасининг йиғинига чақирув олди.
Киритилди: 23:08, 13.03.2024. Ўқилди: 857 марта. Фикрлар
"Навбаҳор"нинг сербиялик 31 ёшли тажрибали ҳимоячиси Филип Иванович футболчилик фаолияти давомида 2018-2021 йилларда Озарбайжоннинг “Сабаҳ” (Масазир) клубида тўп тепиб, мазкур жамоа аъзоларини сардор сифатида майдонга олиб тушган ва озарбайжонлик футбол мухлисларига ҳам яхши таниш.
Киритилди: 16:45, 10.01.2024. Ўқилди: 1638 марта. Фикрлар
Бу тоза субъектив шахсий фикрим:
Киритилди: 17:12, 25.12.2023. Ўқилди: 1566 марта. Фикрлар
Сербиялик ҳужумчи Суперлиганинг 2023 йилги мавсумини ҳам тўпурар сифатида якунлади. Бунинг учун Черанга 13 та гол кифоя қилди.
Киритилди: 21:27, 16.12.2023. Ўқилди: 1604 марта. Фикрлар
Кеча Суперлигадаги легионерлар статистикаси эълон қилинган эди.
Киритилди: 18:46, 12.12.2023. Ўқилди: 2000 марта. Фикрлар
Яқинда "Нефтчи" билан шартномасини узайтирган тажрибали химоячи Зоир Жўрабоев билан мавсум якунлари бўйича фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 17:59, 05.12.2023. Ўқилди: 1792 марта. Фикрлар
"Сурхон"нинг либериялик ҳужумчиси Силванус Нимели жамоа билан шартномани узайтирди.
Киритилди: 15:43, 05.12.2023. Ўқилди: 1624 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби тожикистонлик ҳимоячиси билан шартномани узайтирганини эълон қилди.
Киритилди: 17:03, 02.12.2023. Ўқилди: 1625 марта. Фикрлар
"Сурхон" жамоасининг россиялик дарвозабони Артём Потапов Термиз клубида ўйнашда давом этади.
Киритилди: 15:26, 21.11.2023. Ўқилди: 973 марта. Фикрлар
Қирғизистон миллий жамоаси бош мураббийи Штефан Таркович ЖЧ-2026 саралаш босқичи доирасидаги Малайзия ва Уммонга қарши ўйинлар учун кенгайтирилган таркибни эълон қилди.
Киритилди: 09:04, 03.11.2023. Ўқилди: 953 марта. Фикрлар
Либерия терма жамоаси ЖЧ-2026 саралаш раунди доирасида иккита ўйин ўтказади.
Киритилди: 22:08, 02.11.2023. Ўқилди: 1244 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” – “Турон” жамоалари ўртасидаги учрашув арафасида “лочинлар”нинг черногориялик 27 ёшли тажрибали ҳимоячиси Милош Милович бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 17:37, 28.09.2023. Ўқилди: 1091 марта. Фикрлар
«Сурхон» ҳимоячиси Артём Сокол клуб матбуот хизматига берган интервьюсида жорий мавсум ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 06:51, 27.09.2023. Ўқилди: 4590 марта. Фикрлар
23 сентябрь куни “Бобур Арена”да Суперлиганинг 19-турида “Андижон” “Навбаҳор”ни қабул қилишидан яхши хабардорсиз.
Киритилди: 21:28, 21.09.2023. Ўқилди: 2605 марта. Фикрлар
Октябрь ойида Ўзбекистонга тунислик таниқли собиқ футболчи Шакер Зуаги ташриф буюради.