Ўзбекистон кубоги “F” гуруҳи, 2-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Андижон” ўртасидаги “водий дербиси” учрашуви арафасида “лочинлар”нинг 22 ёшли маҳоратли ярим ҳимоячиси Остон Ўрунов бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:44, 17.05.2023. Ўқилди: 1716 марта. Фикрлар
7 апрель куни Ўзбекистон Республикаси Президентининг оммавий ва профессионал футболни ҳар томонлама ривожлантиришнинг қўшимча чора-тадбирлари тўғрисида қарори имзоланган эди.
Киритилди: 14:49, 14.05.2023. Ўқилди: 1610 марта. Фикрлар
“Нефтчи” ва “Навбаҳор” футбол клубларига ЎФА томонидан трансфер тақиқи қўйилгани маълум бўлди.
Киритилди: 11:17, 12.05.2023. Ўқилди: 2424 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, жорий мавсумни «Қизилқум» қашқадарёлик мутахассис Асрор Алиқулов бошчилигида бошлаган эди.
Киритилди: 23:42, 10.05.2023. Ўқилди: 1875 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 5-6 май кунлари ФИФА президенти Жанни Инфантино расмий ташриф билан Тошкентда бўлди.
Киритилди: 22:32, 07.05.2023. Ўқилди: 2210 марта. Фикрлар
Про лиганинг энг яхши тўпурари бўлиб турган «Динамо» ҳужумчиси Кожо Жоэль Урганчда ўтган «Хоразм»га қарши ўйинда жарима зарбасидан киритган голи ҳақида фикрини билдирди.
Киритилди: 20:30, 05.05.2023. Ўқилди: 1272 марта. Фикрлар
«Насаф» Суперлигадаги нохуш старт («аждарлар» 1-турда «Андижон»га ютқазиб қўйишганди, боз устига, ўз майдонларида)дан кейин ўзини анча тиклаб олди.
Киритилди: 08:01, 05.05.2023. Ўқилди: 1498 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби ижтимоий тармоқларда тарқалган маълумотларга раддия берди.
Киритилди: 14:49, 01.05.2023. Ўқилди: 2979 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Андижон” (3:1) ўртасидаги назорат учрашувидан кейин андижонликлар бош мураббийи Александр Хомяков қуйидагиларни айтди:
Киритилди: 06:45, 01.05.2023. Ўқилди: 1276 марта. Фикрлар
“Нефтчи” ҳамда "Андижон” иштирокидаги назорат учрашувидан (3:1) кейин фарғоналиклар бош мураббийи Виталий Левченко ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 06:35, 01.05.2023. Ўқилди: 1226 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, аввалроқ «Қўқон-1912» жамоаси Даврон Файзиев билан шартномани бекор қилганди.
Киритилди: 20:49, 28.04.2023. Ўқилди: 2774 марта. Фикрлар
"Пахтакор" футбол клубининг академисини амалдаги директори Олим Шокиров бошқа ишга ўтиши муносабати билан, академияда фаолият олиб бораётган Шуҳрат Мақсудов янги лавозимга тайинланди.
Киритилди: 11:47, 28.04.2023. Ўқилди: 2280 марта. Фикрлар
"Локомотив" бош мураббийи Денис Коростиченко Про лиганинг 7-тури доирасида бўлиб ўтган "Ғиждувон"га қарши ўйин (5:0) борасида ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 07:35, 28.04.2023. Ўқилди: 1581 марта. Фикрлар
Про лиганинг 7-турида “Андижон-SGS” қарши учрашувдан кейинги мағлубиятдан сўнг «Шўртан» раҳбарияти Алексей Евстафеев билан учрашди ва жамоа иштирокидаги сўнгги беллашувлар натижалари таҳлил қилинди.
Киритилди: 22:39, 27.04.2023. Ўқилди: 1806 марта. Фикрлар
2020 йилнинг 3 декабрь куни футболчи Жавлон Иброҳимов ЎФА Футболчилар мақоми ва ўтиши бўйича қўмитасига “Бунёдкор” футбол клуби билан тузилган меҳнат шартномаси бўйича арз киритганди. Унда клуб футболчи олдидаги молиявий мажбуриятини тўлиқ бажармагани даъво қилинган.
Киритилди: 13:32, 27.04.2023. Ўқилди: 2520 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси «Сурхон» футбол клубининг футболчилар, мураббийлар ва бошқа ишчилар учун тўламай келаётган қарздорлиги масаласини кун тартибида ушлаб турибди.
Киритилди: 20:27, 25.04.2023. Ўқилди: 1903 марта. Фикрлар
Бугун «Турон» клуби қароргоҳида навбатдан ташқари йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:06, 18.04.2023. Ўқилди: 3120 марта. Фикрлар
Майдон сабабли Суперлига ўйинларини қабул қила олмаётган Андижондаги "Бобур Арена" стадионининг майдони ҳақида хабар берилди.
Киритилди: 17:35, 18.04.2023. Ўқилди: 2212 марта. Фикрлар
Куни кеча Бахтиёр Ашурматовни истеъфога чиқарган Яйпаннинг "Турон" жамоаси бугун Фарғонада "Нефтчи" жамоасига қарши ўйинда жамоага ким бош мураббийлик қилиши бўйича расмий баёнот берди.
Киритилди: 10:55, 17.04.2023. Ўқилди: 2013 марта. Фикрлар
Бугундан Ўзбекистон U19 чемпионати бошланади. “Андижон” U19 жамоаси дастлабки ўйинини 13 апрель куни “Бунёдкор”даги тенгқурларига қарши ўтказади.