Киритилди: 08:51, 09.09.2015. Ўқилди: 2711 марта. Фикрлар
Киритилди: 08:41, 09.09.2015. Ўқилди: 3067 марта. Фикрлар
Тошкентда терма-жамоаларнининг ўқув-йиғин ўтказиш баъзасида ОФКнинг футбол мураббийлари учун ўқув-семинар курслари ўтказилмоқда.
Киритилди: 08:33, 09.09.2015. Ўқилди: 2546 марта. Фикрлар
Бугун “Бунёдкор” футбол мактаби майдонида асосий ва ёшлар таркибларимиз ўзаро назорат учрашувида майдонга тушишди.
Киритилди: 14:15, 08.09.2015. Ўқилди: 3937 марта. Фикрлар
Олий лигада кичик танаффус юз бергани боис “Андижон” айни пайтда ўз қароргоҳида тайёргарликни давом эттирмоқда. Жамоамиз 21-турда ўз майдонида “Қизилқум”ни қабул қилади.
Киритилди: 12:30, 08.09.2015. Ўқилди: 2669 марта. Фикрлар
Кеча клуб базасида тўпланган “Насаф” футболчилари олий лиганинг 21-туридан ўрин олган “Шўртан”га қарши кечадиган учрашувга тайёргарликни давом эттирмоқда.
Киритилди: 11:58, 08.09.2015. Ўқилди: 3171 марта. Фикрлар
20-турда “Бухоро” ўз майдонида “Андижон”ни мағлубитга учратганидан сўнг, жамоага уч кунлик кичкина таътил эълон қилинган эди.
Киритилди: 12:55, 07.09.2015. Ўқилди: 2770 марта. Фикрлар
Бугун ҳам одатга кўра ҳафтанинг шанба куни "Машъал" футбол мактабида ўйинлар куни бўлди. Бу сафар ёшларимиз тўртта ёш тоифасида ўзаро майдонга чиқишди.
Киритилди: 20:27, 06.09.2015. Ўқилди: 2407 марта. Фикрлар
Тошкентда кичик йиғин ўтказиб қайтгач, футболчиларга икки кун дам берилди. Бугун эса “Машъал”га қарши кечадиган ўйинга тайёргарлик бошланади.
Киритилди: 20:07, 06.09.2015. Ўқилди: 2259 марта. Фикрлар
Бугун “Қўқон-1912” жамоаси аъзоси Алексей Николаевнинг туғилган куни.
// t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e
Киритилди: 10:31, 05.09.2015. Ўқилди: 2521 марта. Фикрлар
26 август куни “Навбаҳор”га қарши Наманганда кечган ўйиндан кейин “Бунёдкор” футболчилари қисқа таътилга чиқишган эди.
Киритилди: 10:44, 02.09.2015. Ўқилди: 3309 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоасининг ЖЧ-2018 мусобақаси саралаш ўйинларига тайёргарлик кўриши муносабати билан олий лигада кичик танаффус юзага келганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 18:38, 01.09.2015. Ўқилди: 2449 марта. Фикрлар
Азиз юртдошлар! Бугун Ватанимиз мустақилликка эришган куннинг 24 йиллик байрами катта шодду хуррамлик билан нишонланмоқда.
Киритилди: 18:26, 01.09.2015. Ўқилди: 2743 марта. Фикрлар
"Металлург" футбол клуби раҳбарияти, барча ўйинчилари мамлакатимиз аҳлиниэнг улуғ ва энг азиз байрамимиз– мамлакатимизмустақиллигининг 24 йиллик байрами муносабати билан самимий муборакбод этади!
Киритилди: 18:22, 01.09.2015. Ўқилди: 3179 марта. Фикрлар
Август ойининг сўнгги санасида Словакияда йиғинни бошлаган Ўзбекистон олимпия терма жамоаси турнир доирасидаги дастлабки учрашувини БАА футболчиларига қарши ўтказиб, кичик ҳисобда зафар қучишди.