«Сўғдиёна» футбол жамоаси барчани кириб келаётган янги 2015 йил билан табриклайди.
Киритилди: 13:44, 30.12.2014. Ўқилди: 3415 марта. Фикрлар
29 декабрь, душанба куни “Версаль” ресторанида “Пахтакор” жамоасига олтин медаллар топшириш маросими ўтказилди.
Киритилди: 12:30, 30.12.2014. Ўқилди: 3974 марта. Фикрлар
15 декабрдан ўз қароргоҳида тўпланган “Нефтчи” аъзолари икки ҳафталик йиғинни якунлади.
Киритилди: 20:51, 29.12.2014. Ўқилди: 3168 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси мухлислар клуби ўз сафига янги аъзоларни жалб этишини маълум қилади.
Киритилди: 15:06, 29.12.2014. Ўқилди: 3160 марта. Фикрлар
Олий лига дебютанти “Қўқон-1912” жамоасининг янги мавсумдаги режалари улкан. Қўқонликлар нафақат элитада жон сақлаш, балки, етакчи клубларимизга етарлича қаршилик кўрсатишни мақсад қилишган.
Киритилди: 14:57, 29.12.2014. Ўқилди: 4676 марта. Фикрлар
Жиззахдаги янги стадионда жиззахлик мухлислар ва “Сўғдиёна” раҳбарияти ўртасида учрашув бўлиб ўтган эди. Ушбу учрашувдан сўнг мухлислар “Сўғдиёна” ҳақидаги фикрлари билан қизиқишди.
Киритилди: 07:41, 29.12.2014. Ўқилди: 3621 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган “Андижон” жамоаси ўқув-машғулот йиғинининг дастлабки босқичини давом эттирмоқда.
Киритилди: 22:55, 26.12.2014. Ўқилди: 4345 марта. Фикрлар
Остонамизда 2014 йил турибди. Юртимиздаги жамоалар эса декабрь ойининг охирги кунларига келиб жорий йил якунларига бағишлаб тадбир ўтказмоқда.
Киритилди: 22:51, 26.12.2014. Ўқилди: 3676 марта. Фикрлар
"Пахтакор"га қарши назорат учрашувидан сўнг тайёргарликни қолган қисмини ҳам Янгиерда давом эттирган Муборакнинг "Машъал" клуби эртага Тошкентнинг "Локомотив" клубига қарши назорат учрашувини ўтказади.
Киритилди: 22:47, 26.12.2014. Ўқилди: 2815 марта. Фикрлар
Осиё Кубогида иштирок этишга тайёргарлик кўраётган миллий терма жамоамиз сафида футболчиларимиз ўзларини кўрсатишмоқда, деб ёзади "Пахтакор" расмий сайти.
Киритилди: 22:40, 26.12.2014. Ўқилди: 4715 марта. Фикрлар
Ўтган мавсум “Шўртан” сафида ижарада ўтказган икки футболчимиз Дурбек Камолов ва Мақсудбек Маҳмудов яна жамоага қайтди.
Киритилди: 22:34, 26.12.2014. Ўқилди: 2546 марта. Фикрлар
Бугун Қарши шаҳридаги “Насаф” ПФК базаси ҳудудидаги футбол майдонида Қашқадарё воҳасининг икки номдор жамоаси ўзаро назорат учрашувини ўтказишди.
Киритилди: 22:30, 26.12.2014. Ўқилди: 4818 марта. Фикрлар
"Пахтакор" мавсум тайёргарлигининг биринчи босқичига 28 декабрь куни Ўзбекистон ёшлар терма жамоасига қарши ўтказиладиган учрашув билан якун ясайди.
Киритилди: 22:25, 26.12.2014. Ўқилди: 3272 марта. Фикрлар
Бугун якунланган мавсумда бронза совринини қўлга киритган “Насаф” жамоасини тақдирлаш маросими ўтказилди.
Киритилди: 22:17, 26.12.2014. Ўқилди: 4259 марта. Фикрлар
“Машъал” ПФКнинг футбол мактабида катта йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:55, 26.12.2014. Ўқилди: 3663 марта. Фикрлар
"Сўғдиёна" клубининг расмий твиттери тарқатган хабарга кўра, жамоа бош мураббийи Даврон Файзиев ўз вазифасида ишлашда давом этади.
Киритилди: 13:05, 26.12.2014. Ўқилди: 6101 марта. Фикрлар
Шу кунларда Тошкент шаҳрида Олий лига бош мураббийлари учун ПФЛ томонидан ташкил этилган семнар ўз якунига етмоқда.
Киритилди: 13:29, 24.12.2014. Ўқилди: 5064 марта. Фикрлар
Якунланган мавсумда Ёшлар лигасида 6-ўринни банд этган “Насаф” ўринбосарлари жамоаси янги мавсумга тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 12:59, 24.12.2014. Ўқилди: 12484 марта. Фикрлар
Шу кунларда “Қизилқум” жамоаси Навоийда янги мавсум олдидан дастлабки босқич ўқув-машғулотлар йиғинини давом эттирмоқда.
Киритилди: 12:52, 24.12.2014. Ўқилди: 3347 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси 20 декабрдан бошлаб янги мавсумга тайёргарлик жараёнини бошлаб юборди.