2014 йилги мавсумда совринсиз қолган “Бунёдкор” ўз таркибини иқтидорли футболчилар билан кучайтиришни мақсад қилган.
Киритилди: 08:54, 22.12.2014. Ўқилди: 7400 марта. Фикрлар
Ўзбекистон футбол федерациясида ўтказилган Олий лига-2015 учун қуръа ташлаш маросимидан сўнг жамоалар ўз рақиблари ва учрашувлар саналарини билиб олдилар.
Киритилди: 17:03, 21.12.2014. Ўқилди: 4413 марта. Фикрлар
Тожикистон чемпионатида тўп сурган Фарҳод Йўлдошев Жиззахликлар йиғинига қўшилган.
Киритилди: 16:49, 21.12.2014. Ўқилди: 3310 марта. Фикрлар
Мухтор Қурбонов бошчилигидаги ғузорликлар жамоаси шу кунлар ўз қароргоҳларида янги мавсумга қизғин тайёргарлик кўришмоқда.
Киритилди: 16:44, 21.12.2014. Ўқилди: 4064 марта. Фикрлар
"Шўртан" клуби расмий сайтининг хабарига кўра, жамоа мавсум тайёргарлигининг биринчи босқичидаёқ назорат-синов учрашувларини ўтказадиган бўлди.
Киритилди: 16:29, 21.12.2014. Ўқилди: 4122 марта. Фикрлар
Куни кеча “Пахтакор” ва “Машъал” ўртасида илк ўртоқлик учрашуви ўтказилгани ҳақида хабар берган эдик. Мазкур ўйиндан сўнг “Пахтакор” устози Самвел Бабаян баъзи фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 16:13, 21.12.2014. Ўқилди: 4865 марта. Фикрлар
"Нефтчи" бош мураббийи Мурод Исмоилов ушбу ҳафтада "ФЭ" газетасига интервью бериб, тайёргарлик жараёни ва таркибдаги ўзгаришлар хусусида тўхталиб ўтди.
Киритилди: 14:48, 21.12.2014. Ўқилди: 3679 марта. Фикрлар
"Нефтчи"нинг иқтидорли футболчиси Павел Смоляченко яқинда "Футбол экспресс" газетасига интервью берди.
Киритилди: 14:42, 21.12.2014. Ўқилди: 3283 марта. Фикрлар
Қўқон-1912" футбол клуби қошида Қўқон шахри ҳокимлигининг 2014 йил 11-декабрь кунги №54б рақами билан "Қўқон футбол мухлислари" шўъба корхонаси рўйхатдан ўтказилди.