Шанба куни “Насаф” футбол мактабининг сунъий футбол майдонида Қашқадарё вилояти ҳокими кубогининг финал учрашуви бўлиб ўтгани ҳақида олдинги саҳифаларимизда хабар бердик.
Киритилди: 12:15, 08.02.2015. Ўқилди: 4990 марта. Фикрлар
Анталияда янги мавсумга тайёргарлик йиғинини олиб бораётган “Насаф” жамоаси бир вақда ўз сафига янги футболчиларни қўшиб олиш мақсадида бир нечта хорижий футболчиларни ҳам кўрикдан ўтказмоқда.
Киритилди: 23:32, 05.02.2015. Ўқилди: 6050 марта. Фикрлар
Анталиядаги ўқув-йиғин машғулотлари доирасида бугун "Насаф" футболчилари Украинанинг “Иличевец” жамоаси билан назорат учрашувини ўтказиб, 0:1 ҳисобида имкониятни бой беришди.
Киритилди: 00:41, 27.01.2015. Ўқилди: 3746 марта. Фикрлар
Янги мавсумга тайёргарликни учинчи босқичини Туркиянинг Анталия шаҳрида ўтказаётган “Насаф” футболчилари кунига икки маҳалдан машғулотларда иштирок этишмоқда.
Киритилди: 09:16, 26.01.2015. Ўқилди: 3840 марта. Фикрлар
"Насаф" клуби кеча навбатдаги қишки тайёргарлик босқичини ўтказиш учун Туркиянинг Анталия шаҳрига жўнаб кетди. У ерда бир қатор назорат ўйинлари ташкил этилади.
Киритилди: 14:59, 23.01.2015. Ўқилди: 4731 марта. Фикрлар
“Насаф” профессионал футбол клубининг таркиби 2015 йилги мавсумда ҳам деярли ўзгармасдан қоладиган бўлди. Клуб раҳбарияти шартнома муддати тугаган ўйинчилар билан ҳам қайтадан шартнома имзолади.
Киритилди: 01:09, 20.01.2015. Ўқилди: 3990 марта. Фикрлар
Яқинда “Насаф” клуби янги мавсум учун дастлабки харидни амалга оширди. Унга кўра, украиналик ҳужумчи Александр Каблаш қаршиликлар билан расман шартнома тузди.
Киритилди: 11:38, 14.01.2015. Ўқилди: 7994 марта. Фикрлар
Янги йил арафасида қисқа танаффусга чиққан “Насаф” футболчилари айни пайтда Қарши шаҳрида янги мавсумга тайёргарликнинг иккинчи босқичини бошлаб юборишди.
Киритилди: 22:05, 06.01.2015. Ўқилди: 3598 марта. Фикрлар
Янги йилнинг илк янги ҳафтаси бошланди. “Насаф” футбол клуби барча юртдошларимизни кириб келган янги 2015 йил билан чин дилдан муборакбод этади.
Киритилди: 18:49, 05.01.2015. Ўқилди: 5930 марта. Фикрлар
Якунланган мавсум «Насаф» таркибида дарвозабон Ўткир Юсупов намойиш этган ўйин мухлисларга анча манзур тушди.