Янги мавсумда ўз олдига катта мақсадларни қўяётган "Локомотив" ўз таркибини янги футболчилар билан тўлдиришни бошлади.
Киритилди: 17:42, 23.12.2022. Ўқилди: 1886 марта. Фикрлар
Янги мавсумда жиддий мақсадларни қўяётган "Локомотив" ПФК ўз сафига истеъдодли ҳужумчини қўшиб олди.
Киритилди: 16:37, 23.12.2022. Ўқилди: 1697 марта. Фикрлар
«Нефтчи» клуби бугун грузиялик футболчи Тома Табатадзе билан шартнома имзолади. 31 ёшли ўйинчи ҳужум чизиғида ҳаракат қилади.
Киритилди: 22:39, 21.12.2022. Ўқилди: 1370 марта. Фикрлар
Ўзбекистонда трансфер ойнаси очилганидан сўнг “Қўқон-1912” жамоасининг етакчи футболчиларига юртимизнинг гранд жамоаларидан таклифлар бўлмоқда.
Киритилди: 15:02, 19.12.2022. Ўқилди: 1231 марта. Фикрлар
Ўзбекистон профессионал футбол лигаси бугун — 10 декабрдан қишки трансфер ойнаси очилганини эълон қилди.
Киритилди: 11:21, 10.12.2022. Ўқилди: 2001 марта. Фикрлар
Украиналик ҳимоячи Александр Насонов "Пахтакор" билан эркин агент сифатида шартнома имзолади.
Киритилди: 17:53, 02.08.2022. Ўқилди: 3926 марта. Фикрлар
Сайтимиз орқали хабар бериб ўтганимиздек, Қозоннинг "Рубин" клуби "Бунёдкор" футболчиси Умарали Раҳмоналиевга қизиқиш билдирмоқда. Ушбу трансфер юзасида Диёр Имомхўжаев ўз фикрини билдирди.
Киритилди: 16:18, 02.08.2022. Ўқилди: 2570 марта. Фикрлар
Про Лига вакили "Турон" жамоаси икки нафар футболчини ўз сафига қўшиб олганини эълон қилди.
Киритилди: 18:10, 31.07.2022. Ўқилди: 1641 марта. Фикрлар
Термизнинг "Сурхон" витсе-президенти Жаҳонгир Усманов маълумотига кўра, жамоа ўз сафига янги футболчини қўшиб олди.
Киритилди: 18:24, 30.07.2022. Ўқилди: 1358 марта. Фикрлар
Давралар оралиғида Миржалол Қосимов бошчилигидаги АГМК жамоаси ўз сафига янги футболчиларни қўшиб олишда давом этмоқда.
Киритилди: 18:06, 30.07.2022. Ўқилди: 1727 марта. Фикрлар
АГМК давралар оралиғида ўз таркибига янги футболчиларни қўшиб олаётган АГМК клуби яна бир трансферни эълон қилди.
Киритилди: 17:38, 30.07.2022. Ўқилди: 1268 марта. Фикрлар
Олмалиқнинг АГМК жамоаси ёзги трансфер ойнасидаги тўртинчи келишувга эришди.
Киритилди: 16:57, 30.07.2022. Ўқилди: 2163 марта. Фикрлар
Жорий мавсумни Наманганнинг "Навбаҳор" жамоасида бошлаган ва мухлисларга "Қизилқум", АГМК жамоаларидаги ўйинлари билан таниш бўлган Элгужа Григалашвили Самарқанднинг "Динамо" жамоаси билан бир ярим йиллик шартнома имзолади.
Киритилди: 16:05, 30.07.2022. Ўқилди: 1225 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Пахтакор" клуби ўз сафига миллий терма жамоамизга номзод саналган Достон Турсуновни қўшиб олди.
Киритилди: 15:56, 30.07.2022. Ўқилди: 3163 марта. Фикрлар
Ёзги трансфер “ойнаси”дан самарали тарзда фойдаланиб, ўз таркибини кучайтиришга ҳаракат қилаётган «Навбаҳор» таркибига маҳоратли ярим ҳимоячи Дониёр Абдуманнопов қўшилди.
Киритилди: 06:14, 30.07.2022. Ўқилди: 1971 марта. Фикрлар
«Навбаҳор»нинг грузиялик 32 ёшли тажрибали ярим ҳимоячиси Элгужа Григалашвили жамоани тарк этди.
Киритилди: 21:25, 29.07.2022. Ўқилди: 2290 марта. Фикрлар
Суперлига иккинчи давраси олдидан «Динамо» жамоаси мухлислар интиқлик билан кутган футболчини клубга қайтарди.
Киритилди: 18:01, 29.07.2022. Ўқилди: 1306 марта. Фикрлар
"Пахтакор" сафида 2017 йилдан буён ўйнаб келаётган ҳимоячи келаси йил тугагунча жамоамиз сафида қолади.