Жиззахнинг "Сўғдиёна" клуби қишки трансферлар ойнасида ўзининг таркиби кучайтиришда давом этади.
Киритилди: 07:22, 05.01.2024. Ўқилди: 1022 марта. Фикрлар
25 ёшли грузиялик ярим ҳимоячи Темур Чогадзе бугун жамоамиз билан бир йиллик шартномага имзо чекди.
Киритилди: 17:36, 04.01.2024. Ўқилди: 2974 марта. Фикрлар
Янги мавсум олдидан "Локомотив" ўз таркибини кучайтиришда давом этмоқда.
Киритилди: 17:16, 04.01.2024. Ўқилди: 1362 марта. Фикрлар
"Пахтакор"нинг чап қанот ярим ҳимоячиси Фарруҳ Сайфиев фаолиятини "Нефтчи"да давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 07:32, 04.01.2024. Ўқилди: 4406 марта. Фикрлар
сони: 26 та.
Ўтган мавсумни "Андижон"да ўтказган қанот ярим ҳимоячиси Сардор Абдунабиев "темирйўлчи"га айланди.
Киритилди: 20:40, 03.01.2024. Ўқилди: 1202 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси 9 январдан янги мавсумга тайёргарликни бошлайди.
Киритилди: 20:00, 03.01.2024. Ўқилди: 1289 марта. Фикрлар
"Нефтчи" янги мавсум учун таркибни кучайтиришда давом этади. Бугун маҳоратли футболчи Жалолиддин Жумабоев "Нефтчи" жамоаси билан икки йиллик шартнома имзолади ва янги мавсумда жамоанинг ҳимоячи чизиғида ҳаракат қиладиган бўлди.
Киритилди: 19:02, 03.01.2024. Ўқилди: 1287 марта. Фикрлар
Бир йилда Пролигадан Суперлигага қайтган "Локомотив" ўз таркибига янги футболчиларни жалб қилишни бошлади.
Киритилди: 18:31, 03.01.2024. Ўқилди: 1196 марта. Фикрлар
"Нефтчи" янги мавсум учун таркибни кучайтиришда давом этади.
Киритилди: 16:32, 27.12.2023. Ўқилди: 2831 марта. Фикрлар
«Динамо» жамоаси Суперлига янги мавсуми олдидан ўз сафини легионер ўйинчи билан кучайтирди.
Киритилди: 10:55, 24.12.2023. Ўқилди: 1967 марта. Фикрлар
"Нефтчи" янги мавсум учун таркибни кучайтиришда давом этади. Бугун тажрибали футболчи Жавоҳир Қаҳрамонов "Нефтчи" клуби билан шартнома имзолади ва янги мавсумда ярим ҳимоячи амплуасида ҳаракат қиладиган бўлди.
Киритилди: 13:10, 22.12.2023. Ўқилди: 2288 марта. Фикрлар
25 ёшли футболчи жамоамизга "Нефтчи"дан трансфер қилинди ва "Шерлар" билан икки йиллик шартномага имзо чекди.
Киритилди: 11:22, 22.12.2023. Ўқилди: 2809 марта. Фикрлар
Ёрқин ва ҳужумкор ўйинлари билан мухлислар меҳрини қозонган моҳир ҳимоячи Умар Адҳамзода кейинги фаолиятини Тошкентнинг "Пахтакор" жамоасида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 22:11, 21.12.2023. Ўқилди: 2898 марта. Фикрлар
"Нефтчи" таркибида бир неча йилдан буён фаолият олиб борган тажрибали футболчилар Абдуллоҳ Олимов, Иззатилла Абдуллаев ва Суннатилло Абдуллажоновлар жамоани тарк этди.
Киритилди: 18:40, 19.12.2023. Ўқилди: 2139 марта. Фикрлар
8 декабрь куни Ўзбекистонда расман қишки трансфер ойнаси очилди ва у 2024 йилнинг 24 февралига қадар давом этади.
Киритилди: 16:18, 18.12.2023. Ўқилди: 3281 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумнинг иккинчи даврасида "Қўқон-1912"да ижарада ҳаракат қилган Асадбек Зокиржонов жамоамизнинг тўлақонли аъзосига айланди.
Киритилди: 13:22, 18.12.2023. Ўқилди: 902 марта. Фикрлар
"Нефтчи" янги мавсум учун таркибини кучайтиришда давом этади.
Киритилди: 16:10, 08.12.2023. Ўқилди: 2556 марта. Фикрлар
Бугун клуб раҳбарияти навбатдаги трансферни амалга оширди. Ўтган мавсумда «Навбаҳор» ва «Бухоро» таркибида ўйнаган тажрибали хужумчи Шохрух Норхонов "Нефтчи" билан шартнома имзолади.
Киритилди: 15:14, 06.12.2023. Ўқилди: 2649 марта. Фикрлар
"Пахтакор" бош директори Дмитрий Адисман "Спорт24" мухбири Владислав Шапиро билан суҳбатда 19 ёшли вингер Аббосбек Файзуллаевнинг ЦСКАга ўтганини маълум қилди.
Киритилди: 18:33, 31.07.2023. Ўқилди: 4349 марта. Фикрлар
Жиззахнинг "Сўғдиёна" жамоаси Суперлига 2-давраси олдидан қуйидаги футболчиларни рўйхатдан ўтказди.