Роппа роса уч йил олдин Жозе Моуриньо Хуан Матани “Манчестер Юнайтед”га сотганди.
Киритилди: 18:33, 31.01.2017. Ўқилди: 8620 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоасининг собиқ яримҳимоячиси Азиз Ибрагимов фаолиятини Эронда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 11:25, 31.01.2017. Ўқилди: 6384 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик яримҳимоячи Шавкат Саломов Қозоғистоннинг «Атирау» клуби машғулотларида иштирок этмоқда.
Киритилди: 21:28, 30.01.2017. Ўқилди: 5921 марта. Фикрлар
Ўтган мавсумни Қаршининг “Насаф” клубида ўтказган Илдар Маматказин Максимилиан Фомин тўп сураётган Уммоннинг “Саҳам” клубида кўрикдан муваффақиятли ўтди.
Киритилди: 18:29, 28.01.2017. Ўқилди: 6921 марта. Фикрлар
«Бухоро» клубининг собиқ ҳужумчиси Шавкат Саломов фаолиятини Қозоғистон чемпионатида давом эттиради.
Киритилди: 11:40, 26.01.2017. Ўқилди: 5398 марта. Фикрлар
«Насаф» ҳимоячиси Ильдар Маматказин фаолиятини чет элда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 14:19, 25.01.2017. Ўқилди: 8063 марта. Фикрлар
Тошкентнинг «Пахтакор» клуби аъзоси Жамшид Искандаровнинг хизмати билан Хитой клуби қизиққан. Бу ҳақда ўзбекистонлик футбол агенти Санъат Шарипов Twitter саҳифасида айтиб ўтган.
Киритилди: 13:20, 17.01.2017. Ўқилди: 15062 марта. Фикрлар
Сўнгги икки мавсумни "Обод" жамоасида ўтказган, клубни Олий лигага чиқишига катта ҳисса қўшган, 2015 йил Ўзбекистон биринчилиги баҳслари тўпурари бўлган Алишер Азизов фаолиятини яқин хорижда давом эттиради.
Киритилди: 10:53, 15.01.2017. Ўқилди: 7581 марта. Фикрлар
«Локомотив» клуби ва Ўзбекистон терма жамоасининг яримҳимоячиси Сервер Жепаров Теҳроннинг «Истиқлол» жамоаси билан шартнома имзолаш учун Эронга келди.
Киритилди: 11:43, 14.01.2017. Ўқилди: 7788 марта. Фикрлар
Тожиевлар оиласининг ўртанча вакили Камолиддин Тожиев Малайзиянинг «Фелда Юнайтед» футбол клуби сафида машғулот ўтказмоқда.
Киритилди: 11:50, 11.01.2017. Ўқилди: 6381 марта. Фикрлар
Тошкентдаги йиғинда "Қўқон-1912"га келиб қўшилган Акмал Холмуродов расман жамоа аъзосига айланди.
Киритилди: 11:04, 09.01.2017. Ўқилди: 7343 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик яна икки нафар ярим ҳимоячи фаолиятини Малайзияда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 22:01, 05.01.2017. Ўқилди: 5941 марта. Фикрлар
«Бунёдкор» ҳимоячиси Акмал Шораҳмедов жамоасини ўзгартириши мумкин.
Киритилди: 13:27, 05.01.2017. Ўқилди: 7881 марта. Фикрлар
Бухоронинг "Ғиждувон" жамоаси давралар оралиғида ўз таркибини сезиларли даражада кучайтиришга муваффақ бўлди.
Киритилди: 09:29, 26.08.2016. Ўқилди: 10784 марта. Фикрлар
33 ёшли ҳужумчи "НБУ-Осиё" клуби шарафини ҳимоя қиладиган бўлди.
Киритилди: 09:10, 26.08.2016. Ўқилди: 9582 марта. Фикрлар
Бир неча кун аввал Муборакнинг “Машъал” жамоаси билан хайрлашган, Ихтиёр Тошпўлатов Жиззахнинг “Сўғдиёна” жамоаси билан бир йиллик келишувга эришган, бу маълумотни футболчининг ўзи ҳам расман тасдиқлади.
Киритилди: 11:02, 08.08.2016. Ўқилди: 6118 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Пахтакор" клуби дарвозабони Никита Рибкин мавсумнинг иккинчи ярмини Қўқонда давом эттириши мумкин.
Киритилди: 15:20, 31.07.2016. Ўқилди: 13090 марта. Фикрлар
сони: 21 та.
Олий лига дебютанти Тошкентнинг "Обод" жамоаси ўз сафини ўсмирлар ўртасидаги жаҳон чемпионати иштирокчиси бўлган футболчи билан тўлдирди.
Киритилди: 16:58, 29.07.2016. Ўқилди: 11000 марта. Фикрлар
Олий лига дебютанти — "Обод" клуби ўз сафига Алишер Шоғуломовни қўшиб олди.
Киритилди: 16:41, 29.07.2016. Ўқилди: 6395 марта. Фикрлар
Мана, биз кутган дамлар етиб келиб, олий лига баҳсларига ҳам старт берилди.