Навоийнинг "Қизилқум" клуби қишдаги навбатдаги трансферини амалга оширди.
Киритилди: 13:10, 15.01.2026. Ўқилди: 981 марта. Фикрлар
"Насаф" жамоаси Акрам Комиловнинг трансферини эълон қилди.
Киритилди: 23:21, 13.01.2026. Ўқилди: 1087 марта. Фикрлар
Жиззахнинг "Сўғдиёна" жамоаси қишки трансфер ойнасидан фойдаланган ҳолда ўз таркибини янги футболчилар билан кучайтирмоқда.
Киритилди: 22:59, 13.01.2026. Ўқилди: 1368 марта. Фикрлар
Қаршининг "Насаф" клуби жамоа таркибига Бобир Абдихолиқовни ортга қайтарганини эълон қилди.
Киритилди: 22:14, 13.01.2026. Ўқилди: 1220 марта. Фикрлар
Россиянинг "Нижний Новгород" клуби қанот вингери Русланбек Жияновни "Навбаҳор"га тўлиқ сотганини маълум қилди.
Киритилди: 22:10, 12.01.2026. Ўқилди: 1507 марта. Фикрлар
Жорий қишда хорижда ҳаракат қилаётган бир қатор ўзбек футболчилари яна Суперлига клублари билан шартнома имзолашди.
Киритилди: 13:03, 10.01.2026. Ўқилди: 1753 марта. Фикрлар
Таркибни кучайтириш ишлари давом этаётган маҳалда "Андижон"га яна бир янги футболчи қўшилди: Пўлатхўжа Холдорхонов энди "бургутлар" футболчиси.
Киритилди: 18:47, 06.01.2026. Ўқилди: 1013 марта. Фикрлар
Муҳаммадали Усмонов "Навбаҳор" футболчисига айлангани ҳақида наманганликлар матбуот хизмати хабар берди.
Киритилди: 17:39, 06.01.2026. Ўқилди: 812 марта. Фикрлар
Тошкентнинг "Пахтакор" клуби ҳужумчиси Игорь Сергеев фаолиятини Эрон чемпионатида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 18:13, 05.01.2026. Ўқилди: 1367 марта. Фикрлар
Янги мавсум олдидан юқори мақсадларни олдига вазифа сифатида қўйган "Қўқон-1912" жамоаси яна бир маҳоратли футболчи билан шартнома имзолаганини эълон қилди.
Киритилди: 17:40, 30.12.2025. Ўқилди: 1355 марта. Фикрлар
"Андижон" таркибни кучайтириш учун олиб бораётган селекция доирасида бу сафар яна бир тажрибали футболчи - Ислом Тўхтахўжаев билан келишувга эришди.
Киритилди: 15:32, 30.12.2025. Ўқилди: 1187 марта. Фикрлар
2026 йилги мавсум олдидан селекция ишларини давом эттираётган «Динамо» жамоаси навбатдаги футболчи билан шартнома имзолаганини маълум қилди.
Киритилди: 13:17, 28.12.2025. Ўқилди: 552 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби янги трансферларни эълон қилишда давом этмоқда.
Киритилди: 18:07, 27.12.2025. Ўқилди: 4407 марта. Фикрлар
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби янги мавсум олдидан трансфер кампаниясини бошлади.
Киритилди: 16:08, 27.12.2025. Ўқилди: 3331 марта. Фикрлар
“Шўртан” жамоаси трансфер ойнаси доирасида таркибини янги футболчилар билан кучайтиришни бошлади.
Киритилди: 13:06, 27.12.2025. Ўқилди: 596 марта. Фикрлар
Андижон футбол мактаби тарбияланувчиси, якунига етган мавсумда Ғузорнинг «Шўртан» жамоасида тўп тепган маҳоратли ярим ҳимоячи Муҳаммадазиз Иброҳимов эндиликда «Қизилқум» шарафини ҳимоя қилади.
Киритилди: 12:48, 27.12.2025. Ўқилди: 670 марта. Фикрлар
“Андижон”нинг қишки селекция ишлари жараёнидаги яна бир янги хариди эълон қилинди.
Киритилди: 22:21, 26.12.2025. Ўқилди: 1455 марта. Фикрлар
Навоийлик футбол ишқибозларига яхши таниш бўлган ёш иқтидорли дарвозабон Ҳумоюншоҳ Сайётов 2026 йилги мавсумда “Қизилқум” шарафини ҳимоя қилади.
Киритилди: 16:30, 26.12.2025. Ўқилди: 753 марта. Фикрлар
Янги мавсум олдидан ўз олдига юксак мақсадлар ва юқори натижаларни кўзлаган “Сўғдиёна” футбол клуби таркибини кучайтиришда давом этмоқда.
Киритилди: 10:41, 25.12.2025. Ўқилди: 1462 марта. Фикрлар
Янги йилда янги мақсадларни кўзлаётган «Динамо» жамоаси таркибини кучайтиришда давом этмоқда.