9-31 январь кунлари бўлиб ўтадиган Осиё кубоги-2015 мусобақасига тайргарлик кўраётган миллий терма жамоамиз ўртоқлик учрашувилари ўтказишда давом этмоқда.
Осиё кубоги-2015да иштирок этадиган жамоалар мусобақа олдидан бир қатор назорат учрашувларини ўтказмоқда. Кеча Дубай шаҳрида Ироқ терма жамоаси Қувайт термасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди.
БАА мамлакатида ОСиё кубоги-2015 мусобақасига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон терма жамоаси Ироқ терма жамоаси билан ўртоқлик учрашуви ўтказади.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААнинг Дубай шаҳрида Иордания терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказди ва сўнгги дақиқаларда урилган гол эвазига ғалаба қозонди.
Бугун Ўзбекистон ва Иордания терма жамоалари БААнинг Дубай шаҳрида ўртоқлик учрашувини ўтказишади. Мазкур учрашув "ёпиқ эшиклар ортида" ўтказиладиган бўлди.
Осиё Кубогига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси 21 декабрь куни Дубай шаҳрида Иордания терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказишидан хабарингиз бор.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ОК-2015 баҳсларидан олдинги сўнгги йиғинини ўтказиш учун 17 декабрь куни БААнинг Дубай шаҳрига жўнаб кетди.
Футбол бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси олдида муҳим вазифа турибди. У ҳам бўлса, январь ойида Австралияда ўтадиган Осиё кубогида муносиб иштирок этиш.