9-31 январь кунлари бўлиб ўтадиган Осиё кубоги-2015 мусобақасига тайргарлик кўраётган миллий терма жамоамиз ўртоқлик учрашувилари ўтказишда давом этмоқда.
Киритилди: 09:08, 25.12.2014. Ўқилди: 5653 марта. Фикрлар
Осиё кубоги-2015да иштирок этадиган жамоалар мусобақа олдидан бир қатор назорат учрашувларини ўтказмоқда. Кеча Дубай шаҳрида Ироқ терма жамоаси Қувайт термасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Киритилди: 13:05, 23.12.2014. Ўқилди: 3063 марта. Фикрлар
БАА мамлакатида ОСиё кубоги-2015 мусобақасига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон терма жамоаси Ироқ терма жамоаси билан ўртоқлик учрашуви ўтказади.
Киритилди: 10:44, 23.12.2014. Ўқилди: 4188 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси БААнинг Дубай шаҳрида Иордания терма жамоаси билан ўртоқлик учрашувини ўтказди ва сўнгги дақиқаларда урилган гол эвазига ғалаба қозонди.
Киритилди: 19:38, 21.12.2014. Ўқилди: 11470 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон ва Иордания терма жамоалари БААнинг Дубай шаҳрида ўртоқлик учрашувини ўтказишади. Мазкур учрашув "ёпиқ эшиклар ортида" ўтказиладиган бўлди.
Киритилди: 10:54, 21.12.2014. Ўқилди: 6649 марта. Фикрлар
Осиё Кубогига тайёргарлик кўраётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси 21 декабрь куни Дубай шаҳрида Иордания терма жамоасига қарши ўртоқлик учрашувини ўтказишидан хабарингиз бор.
Киритилди: 18:59, 19.12.2014. Ўқилди: 6491 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ОК-2015 баҳсларидан олдинги сўнгги йиғинини ўтказиш учун 17 декабрь куни БААнинг Дубай шаҳрига жўнаб кетди.
Киритилди: 10:29, 18.12.2014. Ўқилди: 4936 марта. Фикрлар
Футбол бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси олдида муҳим вазифа турибди. У ҳам бўлса, январь ойида Австралияда ўтадиган Осиё кубогида муносиб иштирок этиш.