Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Navruz Cup-2022 мусобақасининг ярим финал босқичи доирасидаги бўлиб ўтган Қирғизистонга қарши ўйин (3:1) борасида ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:41, 25.03.2022. Ўқилди: 2850 марта. Фикрлар
Наманганда бўлиб ўтаётган Navruz Cup-2022 мусобақасининг ярим финал босқичи доирасидаги иккинчи ўйин бир соатдан кейин старт олади.
Киритилди: 17:54, 25.03.2022. Ўқилди: 3365 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Наманганда 25 ва 29 март кунлари “Navruz Cup” халқаро турнири бўлиб ўтади ҳамда унда Ўзбекистон, Тожикистон, Қирғиз Республикаси ва Уганда терма жамоалари қатнашади.
Киритилди: 16:48, 24.03.2022. Ўқилди: 2212 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Сречко Катанец Navruz Cup—2022 мусобақаси олдидан матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 14:40, 24.03.2022. Ўқилди: 3853 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси эртага “Navruz Cup-2022” доирасида Қирғиз Республикасига қарши ўйин ўтказади.
Киритилди: 11:56, 24.03.2022. Ўқилди: 3129 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, Наманганда 25 ва 29 март кунлари "Navruz Cup-2022" халқаро мусобақаси бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:43, 23.03.2022. Ўқилди: 3581 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 25-29 март кунлари Наманганда футбол бўйича илк маротаба “Navruz Cup-2022” халқаро турнири бўлиб ўтади.
Киритилди: 18:47, 22.03.2022. Ўқилди: 2848 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси йиғинининг илк кунида маҳаллий чемпионатда тўп сураётган футболчилар, шунингдек, бир қатор легионерлар иштирок этишди.
Киритилди: 20:27, 21.03.2022. Ўқилди: 2017 марта. Фикрлар
АГМК футболчиси Акром Комилов жароҳати борлиги сабабли Ўзбекистон миллий терма жамоасининг навбатдаги йиғинида қатнаша олмайдиган бўлди.
Киритилди: 13:12, 21.03.2022. Ўқилди: 4013 марта. Фикрлар
25-29 март кунлари Наманганда ўтказиладиган «Navruz cup-2022» халқаро мусобақасида иштирок этадиган Тожикистон миллий жамоасининг кенгайтирилган таркиби маълум бўлди.
Киритилди: 09:00, 20.03.2022. Ўқилди: 1780 марта. Фикрлар
25-29 март кунлари Наманганда ўтказиладиган «Navruz cup-2022» халқаро мусобақасига Тожикистондан ҳам ҳакамлар таклиф этилди.
Киритилди: 08:48, 20.03.2022. Ўқилди: 1101 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 25-29 март кунлари Намангандаги «Марказий» стадиони “Navruz Cup-2022” халқаро ўртоқлик турниринга мезбонлик қилади.
Киритилди: 09:36, 19.03.2022. Ўқилди: 2996 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 25-29 март кунлари Navruz Cup—2022 мусобақасида иштирок этилишидан хабарингиз бор.
Киритилди: 16:41, 18.03.2022. Ўқилди: 2939 марта. Фикрлар
Ўзбекистон термаси ўзининг 30 йиллик тарихида ОФКга аъзо 34та жамоага қарши ўйнаб кўрган.
Киритилди: 11:48, 04.03.2022. Ўқилди: 2600 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 25—29 март кунлари Navruz Cup—2022 мусобақасида иштирок этади.
Киритилди: 21:17, 01.03.2022. Ўқилди: 3441 марта. Фикрлар
Муҳтарам мухлис! Мазкур мулоҳазаларни ёзишдан аввал бизни бир масала узоқ ўйлантирди.