Суперлига 2-тури доирасидаги ОКМК ФК — «Пахтакор» (2:0) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Миржалол Қосимов ўйин ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 07:03, 17.03.2025. Ўқилди: 1206 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 2-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” – “Навбаҳор” (2:3) учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида "Навбаҳор" жамоаси бош мураббийи Сергей Иванович Лушан иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 01:43, 17.03.2025. Ўқилди: 641 марта. Фикрлар
ОКМК билан беллашувдан кейин "Пахтакор" бош мураббий Педру Морейра учрашув ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 00:15, 17.03.2025. Ўқилди: 951 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 2-туридан ўрин олган учрашувда "Пахтакор" меҳмонда ОКМК клуби меҳмони бўлиб, имкониятни бой берди.
Киритилди: 23:53, 16.03.2025. Ўқилди: 1434 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 2-туридан ўрин олган «Сурхон» - «Хоразм» (0:2) учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Февзи Давлетов матбуот анжуманида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:52, 16.03.2025. Ўқилди: 509 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 2-туридан ўрин олган учрашувда "Навбаҳор" меҳмонда "Сўғдиёна" клуби меҳмони бўлиб, ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 23:07, 16.03.2025. Ўқилди: 1254 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионатининг 2-туридан ўрин олган учрашувда "Хоразм" меҳмонда "Сурхон" клуби меҳмони бўлиб, ишончли ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 23:00, 16.03.2025. Ўқилди: 1057 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Суперлигасида бугун 2-турнинг сўнгги 3 ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:04, 16.03.2025. Ўқилди: 1525 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган ОКМК - "Пахтакор" учрашуви якунланди. Беллашувда олмалиқликлар 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:55, 16.03.2025. Ўқилди: 1372 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" - "Навбаҳор" учрашуви якунланди. Баҳсда наманганликлар 3:2 ҳисобида зафар қучди.
Киритилди: 21:46, 16.03.2025. Ўқилди: 1055 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сурхон" - "Хоразм" учрашуви якунланди.
Киритилди: 19:48, 16.03.2025. Ўқилди: 1336 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган ОКМК - "Пахтакор" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 19:20, 16.03.2025. Ўқилди: 874 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сўғдиёна" - "Навбаҳор" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 19:04, 16.03.2025. Ўқилди: 955 марта. Фикрлар
Суперлига 2-туридан ўрин олган "Сурхон" - "Хоразм" учрашуви асосий таркиблари эълон қилинди.
Киритилди: 17:15, 16.03.2025. Ўқилди: 705 марта. Фикрлар
Суперлига 2-турида бугун ОКМК ўз майдонида "Пахтакор"ни қабул қилади.
Киритилди: 12:29, 16.03.2025. Ўқилди: 514 марта. Фикрлар
Бугун Суперлига 2-тури доирасида "Сурхон" Термизда "Хоразм"ни қабул қилади.
Киритилди: 11:28, 16.03.2025. Ўқилди: 505 марта. Фикрлар
Суперлига баҳсларида бугун 2-турдан ўрин олган сўнгги 3 ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:26, 16.03.2025. Ўқилди: 657 марта. Фикрлар
«Динамо» — «Машъал» (1:0) учрашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида қатнашиб, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 06:41, 16.03.2025. Ўқилди: 655 марта. Фикрлар
«Андижон» – «Насаф» (1:1) беллашувидан сўнг уюштирилган матбуот анжуманинг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Александр Хомяков қатнашди.
Киритилди: 06:35, 16.03.2025. Ўқилди: 965 марта. Фикрлар
Суперлиганинг 2-туридан ўрин олган «Андижон» – «Насаф» (1:1) учрашувидан кейи ташкил этилган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи Рўзиқул Бердиев журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.