Мавсум якунларига бағишланган мақолаларимизни давом эттирамиз
Киритилди: 18:20, 01.12.2015. Ўқилди: 2867 марта. Фикрлар
Бу йилги Олий лига ўйинлари ҳам ўз ниҳоясига етди. Биз ушбу мавсум якунларига кўра энг яхши ҳужум жуфтликлари ўнлигини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 18:55, 28.11.2015. Ўқилди: 2689 марта. Фикрлар
Муҳтарам мухлис! Ёдингизда бўлса, «Адоқсиз йўлларда саросар ўйин» номли мақоламизда олий лиганинг қайси жамоа тарк этиши масаласи кўп жиҳатдан «Олмалиқ» тутажак позицияга боғлиқ экани ҳақида ёзган эдик.
Киритилди: 13:23, 25.11.2015. Ўқилди: 2876 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси 2015 йилги мавсумда рақиблари дарвозасини жами 59 бор ишғол қилди.
Киритилди: 12:16, 25.11.2015. Ўқилди: 5128 марта. Фикрлар
«Сўғдиёна»-«Бухоро» (2:3) учрашувидан тайёрланган видеолавҳа (YouTube).
Киритилди: 14:13, 23.11.2015. Ўқилди: 5018 марта. Фикрлар
Бугунги ғалаба билан барча фарғоналик футбол муҳлисларини табриклайман. Стадионда уч мингга яқин томошобинларнинг келгани, албатда бизларни ранжитади. Лекин, биз ҳаммасини тушуниб турибмиз, барча айб ўзимизда.
Киритилди: 13:55, 23.11.2015. Ўқилди: 10228 марта. Фикрлар
Олий лиганинг сўнгги туридан ўрин олган "Металлург" - "Шўртан" учрашуви якунлангач, ғар иккала жамоа бош мурабиийлари ОАВ ходимларининг саволларига жавоб қайтарди
Киритилди: 13:44, 23.11.2015. Ўқилди: 2635 марта. Фикрлар
«Навбаҳор» ва «Локомотив» жамоалари ўртасидаги учрашув якунлангач ўтказилган матбуот анжуманида ҳар икки жамоа бош мураббийлари ОАВ вакилларининг саволларига жавоб қайтаришди.