Учрашувдан кейин биз ҳар иккала жамоа мураббийларининг ўйин ҳақидаги фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 17:03, 21.09.2015. Ўқилди: 1910 марта. Фикрлар
Киритилди: 16:58, 21.09.2015. Ўқилди: 1741 марта. Фикрлар
24-25 сентябрь кунлари олий лиганинг 23-тур ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:54, 21.09.2015. Ўқилди: 2497 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 16 сентябрь куни мамлакат кубогининг иккинчи финалчиси аниқланди.
Киритилди: 16:46, 21.09.2015. Ўқилди: 4318 марта. Фикрлар
"Машъал" Олий лиганинг навбатдаги турни сафарда "Бухоро"га қарши ўтказади.
Киритилди: 13:17, 21.09.2015. Ўқилди: 2474 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон чемпионати 23- тур ўйинларига тайинланган ҳакамлар номи маълум бўлди.
Киритилди: 13:09, 21.09.2015. Ўқилди: 3015 марта. Фикрлар
Олий лига 23-турида ишлайддиган ҳакамлар номи маълум бўлди. Унга кўра, 25 сентябрь куни Қўқондаги Марказий ўйингоҳда бўлиб ўтадиган “Қўқон-1912” – “Қизилқум” учрашувини Шерзод Қосимов бошчилигидаги ҳакамлар бригадаси бошқариб боради.
Киритилди: 13:02, 21.09.2015. Ўқилди: 2385 марта. Фикрлар
22-тур доирасидаги “Бухоро ” – “Қўқон-1912” жамоалари ўртасидаги баҳсдан кейин ҳар икки жамоа устозлари учрашувнинг энг яхшиларини аниқлашди.
Киритилди: 12:58, 21.09.2015. Ўқилди: 2806 марта. Фикрлар
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Шўртан” бош мураббийи Мухтор Қурбонов журналистларнинг саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 12:52, 21.09.2015. Ўқилди: 2214 марта. Фикрлар
“Шўртан” ва “Андижон” жамоалари (0:0) ўртасидаги ўйиндан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида андижонликлар устози Сергей Ковшов қатнашди.
Киритилди: 12:49, 21.09.2015. Ўқилди: 2186 марта. Фикрлар
“Бухоро”-“Қўқон1912” (2-0) учрашувидан сўнг мураббий ва журналистлар ўртасида матбуот анжумани бўлиб ўтди. Анжуманнинг иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Жамшид Саидов иштирок этди.
Киритилди: 12:46, 21.09.2015. Ўқилди: 1903 марта. Фикрлар
“Бухоро” – “Қўқон-1912” (2-0) ўйинидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Рустам Абдуллаев иштирок этди.
Киритилди: 12:40, 21.09.2015. Ўқилди: 2162 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” ва “Пахтакор” жамоалари ўртасидаги учрашувдан сўнг ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Навбаҳор” жамоаси бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қатнашди:
Киритилди: 21:47, 20.09.2015. Ўқилди: 2961 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида фарғоналиклар устози иштирок этди.
Киритилди: 19:41, 20.09.2015. Ўқилди: 2751 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 19:32, 20.09.2015. Ўқилди: 2714 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпионати доирасида бугун сўнгги 2та ўйин билан 22-тур ўйинларига якун ясалади.
Киритилди: 16:01, 20.09.2015. Ўқилди: 7253 марта. Фикрлар
Бугун Олий лига 22- тур ўйинлари доирасида "Навбаҳор" ўз майдонида Тошкентнинг "Пахтакор" жамоасини қабул қилади.