“Бухоро”- “Қизилқум” учрашувидан (1:0) кейин мезбонлар бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин ҳақидаги фикрлар билан ўртоқлашди.
Киритилди: 13:57, 27.08.2017. Ўқилди: 3721 марта. Фикрлар
“Бухоро” – “Қизилқум” (1:0) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида меҳмонлар устози Ҳамиджон Актамов ўз фикрларини айтди.
Киритилди: 13:55, 27.08.2017. Ўқилди: 2928 марта. Фикрлар
Олий лигадан ўрин олган "Бунёдкор" - "Обод" ўйини видеошарҳи.
Киритилди: 22:57, 26.08.2017. Ўқилди: 3425 марта. Фикрлар
Олий лигадан ўрин олган "Бунёдкор” – “Обод” (2:0) учрашувидан кейин мезбонлар устози Миржалол Қосимов ўз фикрларини айтди.
Киритилди: 22:55, 26.08.2017. Ўқилди: 4140 марта. Фикрлар
Олий лигадан ўрин олган "Бунёдкор” – “Обод” (2:0) учрашувидан кейин меҳмонлар устози Андрей Демченко ўз фикрларини айтди.
Киритилди: 22:53, 26.08.2017. Ўқилди: 2633 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” жамоаси Олий лига 19-тури доирасида “Обод”ни енгди.
Киритилди: 22:34, 26.08.2017. Ўқилди: 2698 марта. Фикрлар
Олий лига 19-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Динамо" (1:0) ўйинидан сўнг, мезбонлар спорт директори Анвар Солиев ўз фикрларини айтди.
Киритилди: 21:58, 26.08.2017. Ўқилди: 3826 марта. Фикрлар
Олий лига 19-туридан ўрин олган "Навбаҳор" - "Динамо" (1:0) ўйинидан сўнг, меҳмонлар устози Олег Тюлькин ўз фикрларини айтди.
Киритилди: 21:51, 26.08.2017. Ўқилди: 3215 марта. Фикрлар
Олий лига 19-турида «Навбаҳор» меҳмони бўлган «Динамо» сафардаги нохуш анъанани давом эттирди.
Киритилди: 20:19, 26.08.2017. Ўқилди: 3875 марта. Фикрлар
“Қўқон-1912” – “Нефтчи” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг икикнчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
Киритилди: 19:42, 26.08.2017. Ўқилди: 3266 марта. Фикрлар
“Қўқон-1912” – “Нефтчи” учрашувидан кейин ўтказилган матбуот-анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Вадим Абрамов иштирок этди.
Киритилди: 19:42, 26.08.2017. Ўқилди: 3658 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 19-тури доирасида "Қўқон-1912" ўз майдонида "Нефтчи"ни қабул қилди.
Киритилди: 19:04, 26.08.2017. Ўқилди: 3948 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 19-тури доирасида "Бухоро" ўз майдонида "Қизилқум"ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 17:45, 26.08.2017. Ўқилди: 3958 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 19-тури доирасида "Навбаҳор" ўз майдонида "Динамо"ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 17:43, 26.08.2017. Ўқилди: 3942 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 19-тури доирасида "Қўқон-1912" ўз майдонида "Нефтчи"ни қабул қилмоқда.
Киритилди: 16:30, 26.08.2017. Ўқилди: 3173 марта. Фикрлар
Футбол бўйича Ўзбекистон Олий Лигасининг 19-тур беллашувлари бугун — 26 август куни старт олади.
Киритилди: 14:06, 26.08.2017. Ўқилди: 2935 марта. Фикрлар
Бугун Фарғонада "вилоят дербиси" бўлиб ўтади. Унда "Қўқон-1912" ўз майдонида "Нефтчи" жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 07:09, 26.08.2017. Ўқилди: 6171 марта. Фикрлар
Эртага олий лиганинг 19-туридан ўрин олган айрим учрашувлар бўлиб ўтади.
Киритилди: 20:15, 25.08.2017. Ўқилди: 3509 марта. Фикрлар
Эртага «Навбаҳор» Самарқанднинг «Динамо» жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 19:45, 25.08.2017. Ўқилди: 3169 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 19-турида Наманганда "Динамо" жамоаси меҳмон бўлади.