Киритилди: 08:55, 16.02.2016. Ўқилди: 3457 марта. Фикрлар
Киритилди: 08:47, 16.02.2016. Ўқилди: 3566 марта. Фикрлар
Германия Бундеслигасида иштирок этувчи "Дармштадт" клубининг бир неча ўйинчиси Бунседлиганинг 22-турида "Бавария"га қарши учрашувни ўтказиб юбориш учун атайлаб сариқ карточка олишда гумон қилинмоқдалар.
Киритилди: 09:47, 15.02.2016. Ўқилди: 3928 марта. Фикрлар
Англиялик собиқ футболчи, «Эвертон» сафидаги ўйинлари орқали мухлисларга таниш бўлган Маркус Бент шартли равишда бир йилга озодликдан маҳрум қилинди.
Киритилди: 09:59, 13.02.2016. Ўқилди: 2751 марта. Фикрлар
Загребнинг “Динамо” клуби президенти Здравко Мамич футболчиларнинг трансфери билан боғлиқ молиявий фирибгарликда айбланаётган эди.
Киритилди: 21:31, 10.02.2016. Ўқилди: 3478 марта. Фикрлар
2015 йилда Халқаро футбол федерацияси (ФИФА) бюджетидан 1 миллион доллар йўқолганлигини Reuters агентлиги таҳмин қилмоқда.
Киритилди: 11:54, 31.01.2016. Ўқилди: 3118 марта. Фикрлар
Футболчининг таъкидлашича, тақиқланган препарат унинг организмига ўзига совға сифатида берилган мўйлов ўстирувчи крем билан бирга кириб қолган.
Киритилди: 09:35, 23.01.2016. Ўқилди: 3617 марта. Фикрлар
"Реал" жамоаси бош директори Хосе Анхель Санчес Cadena Ser радиосига берган интервьюсида бир неча инглиз жамоаларига ҳам ФИФА томонидан жазо қўлланиши хавфи таҳдид солмоқда.
Киритилди: 12:03, 17.01.2016. Ўқилди: 2958 марта. Фикрлар
Финтлар, дриблинглар, чиройли алдаб ўтишлар, такрорланмас голларга бой футбол спорт турида баъзида қинғирликлар ҳам учраб туради. ИнтерФУТБОЛ газетаси навбатдаги сонида ана шулар ҳақида ҳикоя қилди.
Киритилди: 11:16, 16.01.2016. Ўқилди: 3331 марта. Фикрлар
ФИФА Испаниянинг «Валенсия» ва «Вильярреал» клубларида текширув олиб бормоқда. Бу ҳақда Marca нашри хабар тарқатди.
Киритилди: 20:59, 15.01.2016. Ўқилди: 2759 марта. Фикрлар
Барчага маълумки, футбол ўта жозибали спорт тури бўлгани учун ҳам жуда кўп сонли мухлисларга эга. Аммо финтлар, дриблинглар, чиройли алдаб ўтишлар, такрорланмас голларга бой ушбу спорт турида баъзида қинғирликлар ҳам учраб туради. Қуйида ана шулар ҳақида ҳикоя қиламиз.
Киритилди: 09:19, 15.01.2016. Ўқилди: 3708 марта. Фикрлар
Халқаро футбол уюшмаси ФИФА Испаниянинг «Реал» ва «Атлетико» жамоаларига янги футболчиларни рўйхатдан ўтказишни тақиқлаб қўйди, дея хабар бермоқда AS нашри.