ОЧЛ. Ўзбек клублари учун ажойиб имконият!
Осиё чемпионлар лигасининг 2018 йилги мавсуми бошланиши олдидан ўзбек клублари учун ажойиб ҳолат юзага келди.
Киритилди: 06.12.2017 08:49. Ўқилди: 25090 марта. Фикрлар: 16 та.
ОЧЛ: “Локомотив” тўғридан-тўғри чиқди, “Пахтакор” ва “Насаф” эса саралашда иштирок этади
Хабарингиз бор, бу сафар ОЧЛда қатнашиш учун мамлакатимизга 1+2 схемаси асосида йўлланма берилганди (1 та тўғридан-тўғри, 2 та саралаш).
Киритилди: 04.12.2017 17:55. Ўқилди: 6959 марта. Фикрлар: 6 та.
Бугун финал. «Насаф» ва «Пахтакор» мухлисларига сабр тилаймиз
Бугун Ўзбекистон кубоги финали, йил ўйини ҳамда мамлакатимиздаги футбол мавсумини якунлаб берувчи баҳс бўлиб ўтади.
Киритилди: 04.12.2017 07:53. Ўқилди: 9283 марта. Фикрлар: 10 та.
Олий лига-2017. Кучли тўртликнинг ўзаро ўйинлари ҳақида
Олий лиганинг бу мавсуми ҳам якунланди.
Киритилди: 28.11.2017 19:43. Ўқилди: 5015 марта. Фикрлар: 4 та.
ЎзПФЛ – 2017. «Насаф»нинг йил сарҳисоби
“Насаф” жамоаси XXVI Ўзбекистон чемпионатини 2-ўринда якунлади.
Киритилди: 27.11.2017 14:27. Ўқилди: 4082 марта. Фикрлар: 2 та.
Киритилди: 26.11.2017 07:49. Ўқилди: 7185 марта. Фикрлар: 2 та.
Олий лига-2017. "Навбаҳор" ўз майдонида мағлуб бўлмаган ягона жамоа
Бугун Олий лигамизда сўнгги тур ўйинлари ўтказилди. Наманганда «Навбаҳор» ўз ёқимли анъанасини давом эттирган ҳолда «Насаф»нинг 11 ўйинлик мағлубиятсиз сериясига чек қўйди.
Киритилди: 25.11.2017 19:19. Ўқилди: 4896 марта. Фикрлар: 5 та.
"Олий лига-2017" ўз поёнига етди, сўнгги тур натижалари билан танишинг!
Ўзбекистон чемпионати, Олий лига мусобақасининг бу йилги учрашувлари ўз поёнига етди.
Киритилди: 25.11.2017 16:43. Ўқилди: 7857 марта. Фикрлар: 5 та.
Олий лига, 30-тур. Таркиблар
Олий лиганинг 30-турининрг барча ўйинлари бир вақтда бошланмоқда.
Киритилди: 25.11.2017 13:52. Ўқилди: 4718 марта. Фикрлар: 1 та.
Превью: «Навбаҳор» - «Насаф»
Бу йилги чемпионатнинг сўнгги турида жамоамиз Наманганда, “Навбаҳор” жамоаси билан баҳс юритади.
Киритилди: 23.11.2017 18:55. Ўқилди: 3797 марта. Фикрлар: 1 та.
«Насаф» мухлисларининг баёноти: «ЎФФ раҳбарияти, қарор қабул қилишда адолатли бўлинг!»
Хабарингиз бор, куни кеча ПФЛ сайтида “Насаф” – “Пахтакор” учрашувидаги ҳолат юзасидан ПФЛ Тартиб-интизом қўмитаси қарори эълон қилинди.
Киритилди: 22.11.2017 18:10. Ўқилди: 11878 марта. Фикрлар: 34 та.
«Фил суриб, от ўйнатиш» - ғалаба имкони
Бош жамоамиз яна мағлубиятга учради. Рўзиқул Бердиевнинг дебюти муваффақиятсиз чиқди.
Киритилди: 21.11.2017 23:18. Ўқилди: 3513 марта. Фикрлар: 4 та.
«Пахтакор» 50 миллион, «Насаф» 100 миллион сўм миқдорида жаримага тортилди
Ўйиндан сўнг, Александр Лобанов майдонни тарк этар экан, “Насаф” клуби мухлислари унинг шаънига нолойиқ сўзларини йўллаб, ҳақорат қилишган.
Киритилди: 21.11.2017 23:03. Ўқилди: 16242 марта. Фикрлар: 30 та.
«Насаф» «Локомотив»ни чемпионлик билан табриклади
Тошкентнинг "Локомотив" жамоаси мавсум финишига бир тур қолганда,  қаторасига иккинчи марта мамлакат чемпионлигини қўлга киритди.
Киритилди: 21.11.2017 20:51. Ўқилди: 2637 марта. Фикрлар: 1 та.
“Бунёдкор” совриндорларни табриклайди
2017 йилги Ўзбекистон чемпионати олий лигаси баҳсларига якунланишига бир тур қолганида совриндорлар номи маълум бўлиб улгурди.
Киритилди: 21.11.2017 17:56. Ўқилди: 3269 марта. Фикрлар: 2 та.
Олий Лига. «Насаф» - «Пахтакор» 4:0 (видеошарҳ)
Олий лига 29-турининг марказий баҳси Қарши шаҳрида бўлиб ўтди ва унда  олдин хабар бериб ўтганимиздек, мезбонлар йирик ҳисобда ғалабага эришишди.
Киритилди: 20.11.2017 00:33. Ўқилди: 6604 марта. Фикрлар: 6 та.
«Насаф» - «Пахтакор» учрашуви статистикаси
Бугун, Қаршидаги "Марказий" стадионда бўлиб ўтган марказий  учрашувга оид  статистик маълумотларини эътиборингизга ҳавола қиламиз.
Киритилди: 19.11.2017 21:47. Ўқилди: 4964 марта. Фикрлар: 3 та.
Олий Лига: «Локомотив» қаторасига иккинчи бор мамлакат чемпиони бўлди
Олий Лига 29-туридан ўрин олган барча ўйинлар ўз якунига етди. Самарқандда “Динамо” меҳмони бўлган “Локомотив” 5:1 ҳисобида зафар қучиб, чемпионат якунланишига 1 тур қолганида муддатидан олдин чемпионликни расмийлаштирди.
Киритилди: 19.11.2017 20:36. Ўқилди: 2732 марта. Фикрлар: 2 та.
«Насаф»: Муҳим ўйинда ишончли ғалаба ва иккинчи кумуш медал!
“Насаф” бугун ўз майдонида жуда муҳим учрашувни ўтказди. Йил ўйини мақомига эга бўлган учрашувда қаршиликлар “Пахтакор”ни йирик ҳисобда доғда қолдиришди.
Киритилди: 19.11.2017 19:55. Ўқилди: 3754 марта. Фикрлар: 6 та.
Шота Арвеладзе: «Мезбонларда иштиёқ кучли бўлди, биз руҳий жиҳатдан ютқаздик»
Киритилди: 19.11.2017 16:21. Ўқилди: 7457 марта. Фикрлар: 33 та.