Осиё Чемпионлар лигасига ташланган қуръадан кейин "Пахтакор" менежерининг фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 17:11, 11.12.2014. Ўқилди: 4871 марта. Фикрлар
Қаршининг “Насаф” жамоаси ОЧЛнинг “D” гуруҳига тушди. Бу гуруҳда уларга БАА чемпиони “Ал-Аҳли”, Эроннинг “Тракторсозий” ва плей-офф босқичидан чиқадиган жамоа ("Ал-Аҳли" С.Арабистони, "Ал-Қодисия", "Ал-Виҳдат")га қарши баҳсларда иштирок этишади.
Киритилди: 14:20, 11.12.2014. Ўқилди: 6962 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Локомотив” клуби қуръа натижасида нисбатан қийин гуруҳга тушиб қолди. Абрамов шогирдлари Эрон чемпиони “Фулад” ва ОЧЛ-2014 финалчиси “Ал-Ҳилол”га қарши “С” гуруҳида баҳсларини олиб боришади.
Киритилди: 14:11, 11.12.2014. Ўқилди: 5491 марта. Фикрлар
Ўзбекистон чемпиони “Пахтакор” ОЧЛнинг “В” гуруҳидан ўрин олди. Жамоа дастлабки ўйинни ўз майдонида плей-офф-2 ғолибига қарши ўтказади.
Киритилди: 13:51, 11.12.2014. Ўқилди: 5965 марта. Фикрлар
ОЧЛ-2015 қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтгач, учрашувлар тақвими ҳавола этилди. Унга кўра, “Бунёдкор” ва “Ал-Жазира” баҳси ғолиби “А” гуруҳини тўлдиради.
Киритилди: 13:48, 11.12.2014. Ўқилди: 5457 марта. Фикрлар
Осиё чемпионлар лигасининг 2015 йилга мавсуми учун гуруҳ босқичига қуръа ташланди. Қуръа натижалари билан танишинг:
Киритилди: 13:25, 11.12.2014. Ўқилди: 12238 марта. Фикрлар
Қитъамизнинг ҳар иккала нуфузли турнирида иштирок этувчи 80га яқин клуб вакиллари иштирок этаётган семинар Куала-Лумпурдаги муҳташам “Hilton” отелида ташкил этилган.
Киритилди: 12:02, 11.12.2014. Ўқилди: 5089 марта. Фикрлар
Бугун Осиё чемпионлар лигасининг гуруҳ босқичига қуръа ташланади. Маросим Тошкент вақти билан соат 13:00да бошланади. Қисқақа қуръа тартиби (механизми) ҳақида тушунтириб ўтамиз.
Киритилди: 12:03, 11.12.2014. Ўқилди: 9280 марта. Фикрлар
Эртага 11 декабрь куни Тошкент вақти билан 13:00да 2015 йилги Осиё чемпионлар лигасининг қуръа ташлаш маросими бўлади.
Киритилди: 15:35, 10.12.2014. Ўқилди: 6459 марта. Фикрлар
11-12 декабрь кунлари Малайзия пойтахти Куала-Лумпур шаҳрида ОЧЛ ва ОФК кубоги мусобақаларида иштирок этадиган жамоалар вакиллари иштирокидаги семинар бўлиб ўтади.
Киритилди: 17:55, 09.12.2014. Ўқилди: 5153 марта. Фикрлар
11-12 декабрь кунлари Малайзия пойтахти Куала Лумпур шаҳрида Осиё чемпионлари лигасида иштирок этувчи клублар вакиллари иштирокида ўқув-семинар ташкил этилади.
Киритилди: 17:28, 09.12.2014. Ўқилди: 5419 марта. Фикрлар
ОФК таклифига биноан “Локомотив” вакилларидан тўрт нафари ОФК ўқув-семинарларида иштирок этадиган бўлди.
Киритилди: 17:08, 09.12.2014. Ўқилди: 5304 марта. Фикрлар
БАА чемпионатининг 10-турида Абу-Дабининг “Ал-Жазира” клуби жуда қийин ғалабага эришди.
Киритилди: 11:17, 08.12.2014. Ўқилди: 4301 марта. Фикрлар
17 февраль куни Тошкентда “Бунёдкор” ва БААнинг “Ал-Жазира” клублари куч синашишади.
Киритилди: 14:15, 05.12.2014. Ўқилди: 5810 марта. Фикрлар
17 февраль куни Тошкентда “Бунёдкор” ва “Ал-Жазира” клублари гуруҳ босқичига чиқиш учун куч синашишади.