Терма жамоамиз мураббийи Тўлқин Қиличев Бокудаги "Буюк ипак йўли" турнири ҳақидаги таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 00:07, 03.04.2019. Ўқилди: 2058 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, 27 март - 1 апрель кунлари Озарбайжон пойтахти Боку шаҳрида бокс бўйича халқаро "Буюк ипак йўли" турнири бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:56, 02.04.2019. Ўқилди: 2787 марта. Фикрлар
16-27 апрель кунлари Таиланд пойтахти Бангкок шаҳрида бокс бўйича Осиё чемпионати бўлиб ўтади. Унда Ўзбекистон миллий ва аёллар терма жамоалари ҳам иштирок этади
Киритилди: 21:59, 02.04.2019. Ўқилди: 3669 марта. Фикрлар
Ёшларимиз орасида кураш, белбоғли кураш, "Турон" яккакураши, ўзбек жанг санъати ва бошқа миллий спорт турларига қизиқиш кучаймоқда.
Киритилди: 21:31, 02.04.2019. Ўқилди: 2018 марта. Фикрлар
28 март куни Чирчиқдаги Ўзбекистон Давлат жисмоний тарбия ва спорт университети манежида бошланган оғир атлетика бўйича катталар ўртасида Ўзбекистон чемпионати баҳслари бугун ўз якунига етди.
Киритилди: 21:29, 02.04.2019. Ўқилди: 1865 марта. Фикрлар
1 апрель куни Ўзбекистон ва Россия хоккей федерациялари ўзаро ҳамкорлик келишувини имзолади, деб хабар бермоқда ТАСС.
Киритилди: 16:07, 02.04.2019. Ўқилди: 1822 марта. Фикрлар
Чирчиқ шаҳридаги Ўзбекистон Давлат жисмоний тарбия ва спорт университети манежида оғир атлетика бўйича катталар ўртасида Ўзбекистон чемпионати якунланди.
Киритилди: 14:37, 02.04.2019. Ўқилди: 3025 марта. Фикрлар
Айни кунларда Эстониянинг Таллин шаҳрида спорт курашлари бўйича ёшлар ўртасида “TALLINN OPEN – 2019” халқаро мусобақаси бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 14:09, 02.04.2019. Ўқилди: 2584 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, кеча Озарбайжон пойтахти Боку шаҳрида бокс бўйича "Буюк ипак йўли" халқаро турнири ниҳоясига етди.
Киритилди: 12:29, 02.04.2019. Ўқилди: 2251 марта. Фикрлар
2 - 6 апрель кунлари Россиянинг Анапа шаҳрида халқаро тоифадаги спорт устаси Николай Павлюков хотираси бағишлаб ўтказиладиган бокс бўйича XII халқаро турнир бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:12, 02.04.2019. Ўқилди: 1667 марта. Фикрлар
Ўтган йилнинг май ойидан бошлаб дзюдо бўйича Токио Олимпиадаси учун рейтинг очколарини жамғариш бошланган.
Киритилди: 10:28, 02.04.2019. Ўқилди: 1827 марта. Фикрлар
5-7 апрель кунлари Италиянинг Пезаро шаҳрида бадиий гимнастика бўйича жаҳон кубогининг биринчи босқичи бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:53, 02.04.2019. Ўқилди: 1622 марта. Фикрлар
Ҳаваскор боксчилар ўртасида Озарбайжонда бўлиб ўтаётган «Буюк Ипак йўли» халқаро мусобақасида ўзбекистонлик боксчи билан боғлиқ нохуш ҳолат рўй берди.
Киритилди: 09:26, 02.04.2019. Ўқилди: 7405 марта. Фикрлар
“Формула-1” автопойгасининг мавсумдаги 2-босқичи – Баҳрайн гран-присида амалдаги жаҳон чемпиони, “Мерседес” жамоаси аъзоси Льюис Хэмилтон ғалаба қозонди.
Киритилди: 00:37, 02.04.2019. Ўқилди: 1602 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, яна икки кундан сўнг пойтахтимиз Олимпия ўйинларига йўлланма берувчи саралашнинг иккинчи босқичига мезбонлик қилади. Гуруҳ босқичи тизимида кечадиган мазкур саралаш баҳсларида Ўзбекистон, Гонгконг, Иордания ва Вьетнам терма жамоалари бир квартетдан ўрин олишган.
Киритилди: 21:23, 01.04.2019. Ўқилди: 1782 марта. Фикрлар
Россиялик UFC чемпиони Хабиб Нурмагомедов Конорнинг фикрларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 21:07, 01.04.2019. Ўқилди: 5218 марта. Фикрлар
Мусобақада туман (шаҳар)лардан 100 нафарга яқин нуроний отахон ва онахонлар иштирок этишди.