Олдинга ўтиб бир нарсани айтиб ўтай бу мақолани ёзишдан кўра, ёзмасликка кўпроқ ҳаракат қилгандим. Тахминан бир йилча олдин шундай мақола ёзиш ғояси туғилган бўлсада, доим бу фикрдан қайтишга уринганман. Чунки барча ўйлаганларим хато бўлиб чиқишини истардим. Афсуски ҳар сафар аксинча бўлиб чиқаверди. Сўнггиси ўтган ҳафта охирида содир бўлди.
Киритилди: 18:59, 11.06.2019. Ўқилди: 20763 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, куни-кеча АҚШнинг Нью-Йорк шаҳридаги муҳташам Ушбу бокс оқшомида Исроил Мадримов ҳам рингга кўтарилганди.
Киритилди: 12:06, 11.06.2019. Ўқилди: 6953 марта. Фикрлар
Исроил Мадримов ўзининг проф рингдаги учинчи жангида рингга кўтарилди.
Киритилди: 14:03, 09.06.2019. Ўқилди: 12155 марта. Фикрлар
Шохжаҳон Эргашев оғир зарба егаси, юқори маҳорат соҳиби, жисмонан ва руҳан кучли боксчи сифатида спорт ишқибозларига яхши таниш.
Киритилди: 13:45, 09.06.2019. Ўқилди: 10251 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, профессионал боксда фаолият олиб бораётган ҳамюртимиз Исроил Мадримов бугун ўзининг учинчи жангини ўтказди.
Киритилди: 10:09, 09.06.2019. Ўқилди: 7927 марта. Фикрлар
Профессионал боксда фаолият олиб бораётган ҳамюртимиз Исроил Мадримов бугун ўзининг учинчи жангини ўтказди. АҚШдаги машҳур “Мэдисон Сквер Гарден” аренасида ташкил этилган бокс оқшомида ҳамюртимизга мексикалик Норберто Гонсалес рақиблик қилди.
Киритилди: 08:37, 09.06.2019. Ўқилди: 3966 марта. Фикрлар
Эртага профессионал боксчи Шоҳжаҳон Эргашев фаолиятидаги навбатдаги жангини ўтказади. Москва шаҳрида проф боксдаги 17-жангида рингга кўтарилади.
Киритилди: 00:49, 09.06.2019. Ўқилди: 11067 марта. Фикрлар
Профессионал боксда ёрқин фаолият олиб бораётган ўзбекистонлик Исроил Мадримов бугун ўзининг учинчи жангида рингга кўтарилади.
Киритилди: 12:59, 08.06.2019. Ўқилди: 6084 марта. Фикрлар
Рио Олимпиадаси ва жаҳон чемионатининг кумуш медали соҳиби ҳамюртимиз Бектемир Мелиқўзиев 13 июнь куни профессионал боксда ўзининг биринчи жангини ўтказади.
Киритилди: 18:48, 06.06.2019. Ўқилди: 4710 марта. Фикрлар
Ўзбекистонлик боксчи барча мухлисларга видео орқали мурожаат қилди.
Киритилди: 11:59, 06.06.2019. Ўқилди: 4531 марта. Фикрлар
Енгил вазн бўйича UFC чемпиони Ҳабиб Нурмагомедов вақтинчалик чемпион Дастин Порье билан жанг қилади.
Киритилди: 23:32, 04.06.2019. Ўқилди: 9105 марта. Фикрлар
Шу кунларда бокс бўйича Озарбайжон ва Қозоғистон терма жамоалари юртимизда бўлиб туришибди.
Киритилди: 13:52, 04.06.2019. Ўқилди: 2893 марта. Фикрлар
Профессионал бокснинг супер ўрта (-76,2 кг) вазн тоифасида фаолиятини бошлаши кутилаётган Бектемир Мелиқўзиевнинг дебют жанги муддати ва манзили маълум бўлди.
Киритилди: 13:49, 01.06.2019. Ўқилди: 3349 марта. Фикрлар
Профессионал боксда ёрқин фаолият олиб бораётган ҳамюртимиз Исроил Мадримовнинг навбатдаги жанг санаси ва рақиби аниқ бўлди.
Киритилди: 10:14, 29.05.2019. Ўқилди: 3995 марта. Фикрлар
Профессионал боксда ўзининг ўн еттинчи жангини ўтказишга тайёрланаётган боксчимиз Шоҳжаҳон Эргашев 9 июнь куни рингга кўтарилади.
Киритилди: 00:54, 25.05.2019. Ўқилди: 4751 марта. Фикрлар
Хабар бериб ўтганимиздек, Озарбайжон пойтахти Боку шаҳрида бокс бўйича 2005-2006 йилларда туғилган боксчилар ўртасида "Гейдар Алиевнинг 96 йиллиги" номли мусобақа бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 19:15, 24.05.2019. Ўқилди: 2524 марта. Фикрлар
Нуфузли халқаро мусобақаларда юксак натижаларга эришган спортчиларга кўрсатилаётган эътибор ва ғамхўрлик уларни янги марралар сари руҳлантириши шубҳасиз.
Киритилди: 19:12, 24.05.2019. Ўқилди: 3018 марта. Фикрлар
Қозоғистоннинг Алмати шаҳрида бокс бўйича жамоат ва давлат арбоби, армия генерали Сагадат Нурмагамбетов хотирасига бағишланган XXIII халқаро турнир ниҳоясига етди.
Киритилди: 16:50, 23.05.2019. Ўқилди: 2828 марта. Фикрлар
24-27 май кунлари Озарбайжоннинг Боку шаҳрида бокс бўйича ўсмирлар ўртасида "Гейдар Алиевнинг 96 йиллиги"га бағишланган халқаро мусобақа бўлиб ўтади.
Киритилди: 16:43, 23.05.2019. Ўқилди: 1496 марта. Фикрлар
Халқ таьлими вазирлиги тасарруфидаги хорижий тилларга ихтисослаштирилган Давлат умумтаьлим мактабида спорт акцияси ўтказилди.