Бугун Қашқадарё иккинчи лигасида навбатдаги 14-тур учрашувлари бўлиб ўтди. Бу турда хар икки жамоамиз имкониятни бой берди.
Киритилди: 22:47, 16.09.2015. Ўқилди: 4054 марта. Фикрлар
Бугун аёллар футболи бўйича Ўзбекистон кубогининг чорак финал жавоб учрашуви бўлиб ўтди. "Машьал-W" сафарда "Шўртан-леди"га қарши майдонга чиқиб ғалаба қозонди.
Киритилди: 22:22, 16.09.2015. Ўқилди: 2816 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Пахтакор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб “шерлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 22:08, 16.09.2015. Ўқилди: 3298 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Пахтакор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 22:02, 16.09.2015. Ўқилди: 3594 марта. Фикрлар
Ўзбекистон кубоги-2015 финал ўйинида майдонга тушадиган жамоалар номи маълум бўлди. Ҳал қилувчи ўйинда "Насаф"га Тошкентнинг "Бунёдкор" жамоаси рақиблик қиладиган бўлди.
Киритилди: 19:49, 16.09.2015. Ўқилди: 5379 марта. Фикрлар
Кеча "Локомотив" Ўзбекистон Кубоги доирасида "Насаф"ни мағлубиятга учратган бўлса-да, финалга чиқа олмади. Қуйида учрашувдан кейин ўтказилган матбуот анжуманинг тўлиқ вариантини ўқишингиз мумкин.
Киритилди: 19:32, 16.09.2015. Ўқилди: 3258 марта. Фикрлар
Россия футбол иттифоқи назорат-интизом қўмитаси (РФИ НИҚ) Москванинг “Локомотив” клуби ва Ўзбекистон миллий терма жамоаси ҳимоячиси Виталий Денисовга 60 минг рубл жарима белгилади.
Киритилди: 19:30, 16.09.2015. Ўқилди: 4063 марта. Фикрлар
Чемпион газетаси №4-сонида чоп этилган мақола ва материаллар билан қисқача таништирамиз.
Кириш мақоласи Хайрулла Ҳамидов қаламига мансаб бўлиб, "Энг асосий муаммо" деб аталади ва унда барчани миллий терма жамоа атрофида бирлашишга чорланади.
Киритилди: 17:53, 16.09.2015. Ўқилди: 5815 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон кубоги ярим финал жавоб учрашуви доирасидаги "Бунёдкор" - "Пахтакор" баҳси бўлиб ўтади.
Киритилди: 17:04, 16.09.2015. Ўқилди: 4189 марта. Фикрлар
Олий лиганинг 21-туридан ўрин олган "Пахтакор" - "Локомотив" учрашувидан кейин рақиб жамоа бош мураббийи "Пахтакор"ни чемпионлик билан табриклади.
Киритилди: 15:46, 16.09.2015. Ўқилди: 4692 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоаси Осиё Чемпионати-2016 саралаш босқичи доирасида Мальдив ороллари ўсмирлар терма жамоасига қарши майдонга тушади.
Киритилди: 14:27, 16.09.2015. Ўқилди: 4278 марта. Фикрлар
Furkat.uz: Биринчи лиганинг 4-турида "Оқ-тепа"га қарши ўйинда "Орол"нинг бир йўла уч нафар футболчилари Мирас Карлибаев, Мурат Абдимуратов ва Нурлибек Таласбаевлар қизил карточка билан "сийланишган" эди.
Киритилди: 14:00, 16.09.2015. Ўқилди: 3194 марта. Фикрлар
Кеча Қўқондаги “Марказий” ўйингоҳда фахрийлар ўртасидаги Ўзбекистон чемпионати саралаш босқичи доирасидаги Қўқон ва Наманган фахрийлари ўртасидаги учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 13:59, 16.09.2015. Ўқилди: 2545 марта. Фикрлар
Бугун аёллар футболи бўйича Ўзбекистон кубогининг 1/8 финал учрашуви бўлиб ўтди. "Машъал-W" ўз майдонида Ғузорнинг "Шўртан" жамоасига қарши майдонга чиқди.
Киритилди: 12:46, 16.09.2015. Ўқилди: 2634 марта. Фикрлар
Кеча вилоят иккинчи лигаси “А” гуруҳида 14-тур доирасидаги бир қатор учрашувлар бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:20, 16.09.2015. Ўқилди: 4296 марта. Фикрлар
Миллий терма жамоамизнинг яна 2та расмий ўйини ортда қолди. Айниқса, сафар учрашувидаги йирик ғалабадан мухлислар, ниҳоят, яйраб-яшнашди. Мана, энди ҳаяжонлар босилди. Демак, ўтган баҳслар ва келажакдаги ўйинлар хусусида мулоҳаза юритишнинг мавриди келди.
Киритилди: 12:18, 16.09.2015. Ўқилди: 3240 марта. Фикрлар
"Машъал" жума куни Олий лиганинг 22 турини ўз майдонида "Сўғдиёна"га қарши ўтказади.
Киритилди: 12:16, 16.09.2015. Ўқилди: 2125 марта. Фикрлар
Энг кўп - Учрашувда бош ҳакам чўнтагидан жами саккиз бор сариқ карточкани олишига тўғри келди. Бу 21- ур учрашувлари орасида энг кўп огоҳлантириш кўрсатилган ўйин бўлди.
Киритилди: 12:14, 16.09.2015. Ўқилди: 2342 марта. Фикрлар
Кеча Ўзбекистон кубоги ярим финал жуфтликларидан бири, “Локомотив” – “Насаф” жамоалари ўртасидаги жавоб учрашуви бўлиб ўтди
Киритилди: 12:09, 16.09.2015. Ўқилди: 4521 марта. Фикрлар
Чемпионатнинг сўнгги турларида жамоани ўйин пайти А.Фёдоров бошқариб келаётгани мутаҳассис ва муҳлислар орасида ҳар хил асосли ва асоссиз гапларга туртки бўлиб келаётган эди.