Терма жамоа ўйинлари туфайли олий лигада танаффус эълон қилинганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 18:16, 01.09.2015. Ўқилди: 2366 марта. Фикрлар
Ватанимиз мустақиллигининг 24 йиллик байрами муборак бўлсин!
Киритилди: 18:11, 01.09.2015. Ўқилди: 2818 марта. Фикрлар
Бугун биз учун, бутун ўзбек халқи учун ниҳоятда қадрли кун.
Киритилди: 18:07, 01.09.2015. Ўқилди: 2687 марта. Фикрлар
Ёш мутахассис Александр Мочинов фаолиятини “Сўғдиёна”да давом эттирмоқда.
Киритилди: 18:06, 01.09.2015. Ўқилди: 3308 марта. Фикрлар
"Машъал" Олий лиганинг 21 туридан ўрин олган "Қўқон-1912"га қарши учрашувга тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 18:05, 01.09.2015. Ўқилди: 2097 марта. Фикрлар
Бугун Ўзбекистон бўйлаб энг улуғ, энг азиз байрам Мустақиллик тантаналари кенг нишонланмоқда.
Киритилди: 18:00, 01.09.2015. Ўқилди: 2655 марта. Фикрлар
Бугун 1 сентябрь куни мамлакатимиз мустақил бўлганига 24 йил тўлди.
Киритилди: 17:59, 01.09.2015. Ўқилди: 2954 марта. Фикрлар
“Машъал” ўринбосарларини бошқарган Вали Келдиев жамоадан нима сабабдан кетганини изоҳлади. У бу ҳақида “Футбол Экспресс” газетаси мухбирига берган интервьюсида айтиб ўтди.
Киритилди: 17:56, 01.09.2015. Ўқилди: 3455 марта. Фикрлар
Кеча “Орол” клуби тарбияланувчиси амалда “Пахтакор” футболчиси, бироқ “Қизилқум”да ижарада тўп сураётган Наврўз Алимовнинг клублардаги фаолиятига оид интервьюсини эътиборингизга ҳавола этган эдик. Бугун ана шу суҳбатнинг иккинчи қисмини ҳам тақдим этамиз
Киритилди: 17:10, 01.09.2015. Ўқилди: 8425 марта. Фикрлар
Ўтган футбол мавсумининг сўнгидаёқ Роберто Манчини янги мавсум бошига қадар “Интер” таркибида кўп ўзгаришлар бўлишини таъкидлаган эди.
Киритилди: 16:21, 01.09.2015. Ўқилди: 5688 марта. Фикрлар
Ўзбекистон ҳамда Яман терма жамоалари бош мураббийлари иштирокидан ўйиндан олдинги матбуот анжумани 2 сентябрь соат 11:00да "Пахтакор" стадионида бошланади.
Киритилди: 14:51, 01.09.2015. Ўқилди: 5193 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Словакиядаги халқаро турнирдаги иккинчи учрашувини бугун Саудия Арабистони олимпия терма жамоаси билан ўтказади.
Киритилди: 09:41, 01.09.2015. Ўқилди: 5112 марта. Фикрлар
"Футбол на куличках" сайти ўзбекистонлик ҳимоячи Виталий Денисовни Россия Премьер-лигасининг 7-тур рамзий терма жамоасига киритди.
Киритилди: 14:56, 31.08.2015. Ўқилди: 4736 марта. Фикрлар
Мана, биринчи лиганинг 2-босқич баҳслари ҳам аста-секин қизғин паллага кириб бормоқда. Асосий эътиборни очко йиғишга қаратган жамоаларни айрим муаммолар безовта қилмаётгандек туюлади баъзан.
Киритилди: 11:28, 31.08.2015. Ўқилди: 4736 марта. Фикрлар
Бугун бутун мамлакатимизда байрам шукуҳи ҳукмрон.
Киритилди: 10:49, 31.08.2015. Ўқилди: 2902 марта. Фикрлар
29 август куни Қўқондаги «Марказий» ўйингоҳи эрталабдан кечгача футбол мухлислари билан гавжум бўлди.
Киритилди: 10:36, 31.08.2015. Ўқилди: 2441 марта. Фикрлар
1 сентябрь куни мамлакатимиз мустақил бўлганига 24 йил тўлади.
Киритилди: 10:33, 31.08.2015. Ўқилди: 3517 марта. Фикрлар
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Словакияда ўтадиган халқаро мусобақада иштирок этади. Бу - яхши хабар. Яхшилиги шундаки, турнирнинг олимпиячиларимиз учун бир қатор фойдали жиҳатлари бор.
Киритилди: 10:29, 31.08.2015. Ўқилди: 4060 марта. Фикрлар
2001 йилда таваллуд топган футболчилардан иборат тарбияланувчиларимиз "Виктор Понедельник Кубоги"да 3-ўринни эгаллашди.
Киритилди: 18:15, 30.08.2015. Ўқилди: 3234 марта. Фикрлар
Суҳбатнинг биринчи қисми Наврўзнинг клублардаги фаолияти, илк устозларидан тортиб илк маошига бўлди. Қуйида ана шу суҳбатни ўқишингиз мумкин.