“Машъал”, “Насаф”, “Самарқанд-Д”, “Навбаҳор” ва “Локоматив-БФК” жамоалари таркибида тўп сурган, юртимизнинг кўзга кўрган иқтидорли ҳужумчиси Жасур Бобоев катта футболга қайтди.
Киритилди: 18:53, 18.08.2015. Ўқилди: 4300 марта. Фикрлар
Вячеслав Солохо бошчилигидаги 19 ёшгача бўлган Ўзбекистон аёллар терма жамоаси Нанкин шаҳрида ўтказилаётган Осиё чемпионати дастлабки учрашувида мусобақа мезбони Хитойга қарши майдонга тушди.
Киритилди: 18:31, 18.08.2015. Ўқилди: 5376 марта. Фикрлар
Олий лига 19-турининг марказий учрашуви Тошкентда “Бунёдкор” ва “Локомотив” жамоалари ўртасида кечади.
Киритилди: 11:07, 18.08.2015. Ўқилди: 4774 марта. Фикрлар
Шимолий Кореянинг Пхеньян шаҳрида халқаро турнир старт олмоқда.
Киритилди: 10:22, 18.08.2015. Ўқилди: 3338 марта. Фикрлар
Футбол журналистикасига қадам қўйганимдан буён ўзбек футболида бўлаётган кўплаб воқейликларнинг гувоҳи бўлдим. Қайсидир клуб футболчиларга маош бермаган, қайсидир жамоа раҳбари клубни ўзининг шахсий томорқаси қилиб олган.
Киритилди: 10:09, 18.08.2015. Ўқилди: 9392 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U-19 аёллар терма жамоаси бош мураббийи Вячеслав Солохо Осиё Чемпионатига жўнаб кетадиган якуний таркибни эълон қилди.
Киритилди: 09:35, 18.08.2015. Ўқилди: 6347 марта. Фикрлар
7-10 август кунлари Жанубий Кореянинг Ансонг шаҳрида Осиё клублари ўртасида футбол фестивали ўтказилди.
Киритилди: 08:49, 18.08.2015. Ўқилди: 3713 марта. Фикрлар
Олий лига 18-тури доирасида "Локомотив" - "Сўғдиёна" учрашувида "темирйўлчилар ўта йирик ҳисобда ғалаба қозондилар.
Киритилди: 20:56, 17.08.2015. Ўқилди: 5029 марта. Фикрлар
Дам олиш кунларида хорижда фаолият олиб бораётган Ўзбекистон терма жамоасининг бир неча аъзолари мамлакат чемпионатлари доирасидаги навбатдаги тур ўйинларида иштирок этишди.
Киритилди: 20:01, 17.08.2015. Ўқилди: 4116 марта. Фикрлар
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Самвел Бабаян Жаҳон чемпионати-2018 иккинчи саралаш босқичи доирасидаги Яман ҳамда Филиппин терма жамоаларига қарши ўйинлар учун 30 футболчидан иборат кенгайтирилган таркибни эълон қилди.
Киритилди: 19:41, 17.08.2015. Ўқилди: 13041 марта. Фикрлар
сони: 153 та.
Олий лига 18-тури доирасида "Локомотив" - "Сўғдиёна" учрашувида майдонга тушадиган таркиблар билан танишинг.
Киритилди: 18:50, 17.08.2015. Ўқилди: 4241 марта. Фикрлар
“Шўртан” – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “қалдирғочлар” устози иштирок этди.
Киритилди: 14:41, 17.08.2015. Ўқилди: 3799 марта. Фикрлар
“Шўртан” – “Бунёдкор” учрашувидан кейин ташкил этилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида ғузорликлар устози қатнашди.
Киритилди: 14:32, 17.08.2015. Ўқилди: 3352 марта. Фикрлар
Бугун “Локомотив” ўз майдонида “Сўғдиёна”га қарши баҳс олиб боради. Олий лиганинг 18-туридан ўрин олган мазкур баҳс соат 19:00дан бошлаб “Спорт” телеканали орқали тўғридан-тўғри эфирга узатилади.
Киритилди: 13:48, 17.08.2015. Ўқилди: 3505 марта. Фикрлар
"Қўқон-1912" - "Насаф" (1:3) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманинг биринчи қисмида меҳмонлар устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 22:16, 16.08.2015. Ўқилди: 4225 марта. Фикрлар
"Қўқон-1912" - "Насаф" (1:3) учрашувидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманида -иккинчи қисмида мезбонлар устози Рустам Абдуллаев иштирок этди.
Киритилди: 22:01, 16.08.2015. Ўқилди: 3672 марта. Фикрлар
Олий лига 18-туридан жой олган "Бухоро" - "Пахтакор" учрашуви ниҳоясига етди.
Киритилди: 20:19, 16.08.2015. Ўқилди: 3899 марта. Фикрлар
Олий лига 18-тури доирасида "Шўртан" - "Бунёдкор" учрашуви ниҳоясига етди. Учрашувда дарвозаларга тўп киритилмади.
Киритилди: 19:59, 16.08.2015. Ўқилди: 2103 марта. Фикрлар
“Насаф”нинг қорқалпоғистонлик ҳужумчиси Азамат Алланиёзов жароҳати орқасидан анча вақт муолажалар туфайли майдонга туша олмади. XXIV Ўзбекистон чемпионати иккинчи даврасидан майдонга қайтган Азамат Алланиёзов тезда жамоа ўйинига қўшилиб кетишга эришди ва ўзининг голурарлик маҳоратини намойиш қила бошлади.
Киритилди: 19:26, 16.08.2015. Ўқилди: 5113 марта. Фикрлар
Олий лига 18-туридан ўрин олган "Қўқон-1012" - "Насаф" учрашуви якунига етди.