Дам олиш кунларида Россия ва Украина чемпионатларида навбатдаги тур ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:20, 10.08.2015. Ўқилди: 4350 марта. Фикрлар
Оммавий ахборот воситаларидан бирида «Бунёдкор» Забиҳилло Ўринбоевни Португалияга қўйиб юбормагани ҳақида берилган мақола кўпчиликнинг эътиборини тортди. Ушбу масала юзасидан вазиятга ойдинлик киритиш мақсадида биз “Бунёдкор” футбол клуби бош директори Бахтиёр Бобоевга мурожаат қилдик. Қуйида клуб раҳбарининг фикр-мулоҳазалари билан танишишингиз мумкин.
Киритилди: 19:12, 10.08.2015. Ўқилди: 10026 марта. Фикрлар
12 август куни Ўзбекистон Кубоги ярим финалининг биринчи ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 18:15, 10.08.2015. Ўқилди: 5457 марта. Фикрлар
11 август, сешанба куни “Пахтакор”нинг 1979 йил авиаҳалокатга учраган вакилларини ёдга олиб, бир нечта тадбирлар ўтказилади. Бу ҳақида “Пахтакор” матбуот хизмати маълум қилмоқда.
Киритилди: 17:41, 10.08.2015. Ўқилди: 5565 марта. Фикрлар
Ўзбекистон U-19 ёшлар терма жамоаси Япониядаги "Balkom BMW" халқаро турниридаги иштироки иштирокини ғалаба билан бошлади.
Киритилди: 20:26, 09.08.2015. Ўқилди: 7573 марта. Фикрлар
«Динамо» - «Бухоро» (2:0) учрашувидан кейин мезбонлар мураббийи Баҳром Ҳакимов журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 12:50, 09.08.2015. Ўқилди: 3686 марта. Фикрлар
«Динамо»-«Бухоро» учрашувидан сўнг (2:0) Жамшид Саидов журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 12:19, 09.08.2015. Ўқилди: 3380 марта. Фикрлар
“Бухоро” жамоаси давралар оралиғида ўз таркибини тубдан ўзгартиришга муваффақ бўлди. Жамоа бугунги кунга келиб икки легионерни расман ўз сафига қўшиб олган эди.
Киритилди: 10:21, 09.08.2015. Ўқилди: 5765 марта. Фикрлар
Олий лига 17-турида "Насаф" - "Олмалиқ" учрашувидан сўнг (2:0) ўтказилган матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Насаф” устози Рўзиқул БЕРДИЕВ ОАВ ходимлари саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 09:59, 09.08.2015. Ўқилди: 4020 марта. Фикрлар
“Насаф” – “Олмалиқ” учрашувидан (2:0) кейинги матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар устози Игорь ШКВИРИН иштирок этди.
Киритилди: 09:45, 09.08.2015. Ўқилди: 3942 марта. Фикрлар
"Пахтакор" - "Қўқон-1912" учрашувидан кейин ҳар икки жамоа бош мураббийлари матбуот анжуманида иштирок этишди.
Киритилди: 08:06, 09.08.2015. Ўқилди: 3491 марта. Фикрлар
“Сўғдиёна”-“Шўртан” (0:2) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида “Сўғдиёна” жамоаси бош мураббийи Даврон Файзиев иштирок этди.