Умид Хонимқулов жорий мавсум «Олмалиқ»нинг асосий дарвозабонларидан бири бўлди. Айнан унинг ишончли ўйини эвазига Шквирин шогирдлари бир қатор ўйинларда керакли очколарга эга бўлдилар.
Киритилди: 10:59, 05.08.2015. Ўқилди: 3773 марта. Фикрлар
Самарқанд вилоят иккинчи лига чемпионатининг 12-турида шаҳримизнинг “Интернат” жамоаси Пастдарғом туманининг “Турон”нини қабул қилди.
Киритилди: 10:45, 05.08.2015. Ўқилди: 3426 марта. Фикрлар
Ўзбекистон Биринчилиги иккинчи босқич ўйинларининг тўлиқ тақвими тасдиқланди.
Киритилди: 10:41, 05.08.2015. Ўқилди: 4594 марта. Фикрлар
Кеча Самарқанд вилоят иккинчи лига чемпионатининг 12-туридан ўрин олган “Жомбой” ва “ППХ” жамоалари баҳси бўлиб ўтди.
Киритилди: 10:41, 05.08.2015. Ўқилди: 3404 марта. Фикрлар
Аёллар футболининг жорий XXI чемпионати старт олди. 12-тур доирасида ҳозирча иккита учрашув бўлиб ўтди. “Севинч” жамоасининг кўп ўйинчилари турли терма жамоаларга таклиф этилгани учун иккинчи давра учрашувларига 26 сентябрь куни киришади.
Киритилди: 10:36, 05.08.2015. Ўқилди: 2825 марта. Фикрлар
Самарқандда ўтказилаётган вилоят ёллар чемпионатининг гуруҳ босқичи ўйинлари якунланди. Самарқанд вилоятнинг 3та минтақасида учтадан жамоа кураш олиб боришди. Ўтказилган ўйинлар натижаларига кўра кейинги босқич йўлланмасини қуйидаги жамоалар қўлга киритди.
Киритилди: 10:31, 05.08.2015. Ўқилди: 3887 марта. Фикрлар
"Пахтакор" ва "Қўқон-1912" жамоалари олий лигада жами 19 бора тўқнаш келишган. Натижалар шерларнинг устунлигини кўрсатмоқда.
Киритилди: 10:30, 05.08.2015. Ўқилди: 2905 марта. Фикрлар
“Қўқон-1912” жамоаси учун иккинчи давра омадли бошланди.
Киритилди: 10:27, 05.08.2015. Ўқилди: 2755 марта. Фикрлар
Кеча "Машъал" Олий лиганинг 16-туридан ўрин олган "Навбаҳор"га қарши (2:2) учрашувни ўтказди.
Киритилди: 10:26, 05.08.2015. Ўқилди: 2368 марта. Фикрлар
Ўзбекистон биринчилигида иштирок этаётган Муборакнинг "Машъал-2" клуби турнирнинг иккинчи босқичига тайёргарликни давом эттиради
Киритилди: 21:41, 04.08.2015. Ўқилди: 3584 марта. Фикрлар
«Қўқон-1912» жамоасининг россиялик ҳимоячиси Игорь Голбан қисқа фурсат ичида ўзининг ишончи ўйинлар орқали мухлислар меҳрини қозона олди. Яқинда 25 ёшини қарши олган ҳимоячи клуб матбуот хизматига интервью берди.
Киритилди: 21:38, 04.08.2015. Ўқилди: 3760 марта. Фикрлар
Бу тадбирга футбол муҳлислари ва спорт журналистларини таклиф этамиз.