"Шўртан" клуби бугун Олий лига 22-тур доирасида ўз майдонида "Насаф"га ютқазиб қўйди. Ушбу муваффақиятсизликдан кейин ғузорликларнинг мусобақа жадвалидаги аҳволи янада оғирлашди ва энди уларнинг Олий лигада қолиш масаласи ҳам қийинлашди.
Киритилди: 23:21, 18.10.2013. Ўқилди: 4570 марта. Фикрлар
сони: 8 та.
“Бунёдкор” – “Олмалиқ” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози қатнашди.
Киритилди: 22:29, 18.10.2013. Ўқилди: 3212 марта. Фикрлар
“Бунёдкор” – “Олмалиқ” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб олмалиқликлар устози иштирок этди.
Киритилди: 22:26, 18.10.2013. Ўқилди: 2905 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг наманганликлар бош мураббийи Мустафо Байрамов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:22, 18.10.2013. Ўқилди: 3122 марта. Фикрлар
“Навбаҳор” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг меҳмон жамоа бош мураббийи Юрий Лукин ўз фикрларини қуйидагича билдириб ўтди.
Киритилди: 22:18, 18.10.2013. Ўқилди: 3394 марта. Фикрлар
"Динамо" - "Пахтакор" учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида иккинчи қисмида мезбонлар бош мураббийи журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 21:03, 18.10.2013. Ўқилди: 2921 марта. Фикрлар
сони: 6 та.
"Динамо" - "Пахтакор" учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида дастлаб меҳмонлар бош мураббийи журналистлар саволларига жавоб қайтаришди.
Киритилди: 20:57, 18.10.2013. Ўқилди: 3639 марта. Фикрлар
сони: 18 та.
Тошкентнинг «Бунёдкор» футбол клуби ва Ўзбекистон миллий терма жамоаси дарвозабони Игнатий Нестеров Германияда машғулотларга киришди. Бу ҳақда «Бунёдкор» расмий твиттери хабар берди.
Киритилди: 19:18, 18.10.2013. Ўқилди: 4595 марта. Фикрлар
“Нефтчи” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жиззахликлар бош мураббийи Даврон Файзиев қатнашди.
Киритилди: 19:07, 18.10.2013. Ўқилди: 3725 марта. Фикрлар
сони: 19 та.
“Нефтчи” – “Сўғдиёна” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида биринчи бўлиб мезбонлар маслаҳатчи мураббийи Амет Мемет иштирок этди.
Киритилди: 19:04, 18.10.2013. Ўқилди: 3818 марта. Фикрлар
сони: 22 та.
Бугун Олий лиганинг 22-тури доирасида барча 7та ўйин бўлиб ўтади. Натижалар ва ўйин қайдномаси онлайн тарзда эътиборингизга ҳавола қилиб борамиз.
Киритилди: 15:52, 18.10.2013. Ўқилди: 10071 марта. Фикрлар
сони: 72 та.
«Навбаҳор» Ўзбекистон чемпионатларининг олий лигасида шу кунга қадар 27 учрашувда куч синашишган. Ўзаро ўйинларда футболчиларимиз тўққиз бор ғалаба қозонишган. 11 та ўйинда эса дуранг кузатилган.