ЦСКА – “Андижон” (2:0) учрашувидан кейин жамоамиз бош мураббийи Александр Хомяков “Андижон” матбуот хизматига ўз таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 12:57, 02.02.2024. Ўқилди: 912 марта. Фикрлар
Ўзбекистон терма жамоаси собиқ футболчиси Жаъфар Ирисметов Metaratings.ru нашрига берган интервьюсида Остона Ўрунов ҳақида саволга жавоб берди.
Киритилди: 11:01, 31.01.2024. Ўқилди: 4699 марта. Фикрлар
Тошкентнинг “Пахтакор” клуби бош мураббийи, аввалроқ Киевнинг “Динамо” клубида ўйнаган Максим Шацких Украина грандини бошқариш истаги ҳақида гапирди.
Киритилди: 21:49, 30.01.2024. Ўқилди: 2312 марта. Фикрлар
Москванинг ЦСКА ва миллий терма жамоамиз футболчиси Аббосбек Файзуллаевнинг биринчи мураббийи бўлган Дмитрий Ан уни Ўзбекистон миллий терма жамоаси учун муҳим футболчи бўлишини кутганини айтди.
Киритилди: 21:16, 30.01.2024. Ўқилди: 5968 марта. Фикрлар
2011 йил "Локомотив" бош мураббийи сифатида "темирйўлчилар"нинг Биринчи лигадан Олий лигага чиқишида катта ҳисса қўшган Вазген Манасян вафот этди.
Киритилди: 16:22, 09.01.2024. Ўқилди: 2035 марта. Фикрлар
Ёрқин Назаров 2023 йилнинг 1 июль санасида "Турон" билан 2024 йил якунига қадар мўлжалланган шартнома имзолаганди.
Киритилди: 13:37, 05.01.2024. Ўқилди: 1989 марта. Фикрлар
Аввал хабар берилганидек, "Бунёдкор" жамоасининг мураббийлар штабида ўзгариш рўй берди.
Киритилди: 18:26, 04.01.2024. Ўқилди: 3492 марта. Фикрлар
Хабарингиз бор, бугун Малайзия пойтахти Куала-Лумпурдаги ОФК бош қароргоҳида Осиё Чемпионлар лигаси (ОЧЛ)нинг 1/8 финал босқичига қуръа ташлаш маросими ўтказилди.
Киритилди: 14:51, 28.12.2023. Ўқилди: 3537 марта. Фикрлар
Жорий мавсумда"Нефтчи" сардори сифатида кўплаб ўйинларда жамоани майдонга бошлаб тушган тажрибали ярим ҳимоячи Лутфулла Тўраев футболчилик фаолиятини якунлаб мураббийлик соҳасида ишини давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 16:27, 27.12.2023. Ўқилди: 1973 марта. Фикрлар
«Насаф» футбол клуби раҳбарияти жамоамизнинг амалдаги бош мураббийи Рўзиқул Бердиев билан шартномани узайтирди.